Ömer Madra: Dünya fena halde hasta, fazla zamanı kalmadı

Bugün 15 Mayıs Dünya İklim Günü. Dünya’nın sağlık durumu hakkında detaylı bilgi almak üzere çevre aktivisti Ömer Madra’ya bağlandım.

Ona “Henüz zamanımız varken ne yapmalıyız?” diye sordum çünkü ‘gelecek’ geldi çattı. Sorun bugün yaşanıyor, çözümü de bugün bulmak zorundayız. Bulmazsak ne mi olur? Madra’nın dediği gibi; Yahya Kemal’in ağzından şu sözleri mırıldanmak durumunda kalırız: “Dönülmez akşamın ufkundayız. Vakit çok geç. Bu son fasıldır ey ömrüm, nasıl geçersen geç…”

Açık Radyo (94.9) genel yayın yönetmeni, programcısı, kurucusu ve çevre aktivisti olan Ömer Madra, Robert Kolej'den sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni birincilikle bitirdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
21 Eylül Dünya Alzheimer Günü: HATIRLADIN MI? 19 Eylül 2021 | 102 Okunma Cem Mumcu: Yatakta iki kişi görünür ama yatak dünyanın en kalabalık yeridir 14 Ağustos 2021 | 680 Okunma Flu TV'nin kurucusu İlker Canikligil: Artık herkesin cebinde bir stüdyo var. YouTube'da para değil, içerik önemli 26 Aralık 2020 | 205 Okunma Burcu Budak Albayrak: Herkesin bir Homeopati olmalı 15 Kasım 2020 | 221 Okunma Aytuğ Akdoğan: Çok antipatik bir adam olduğumu düşünebilirsiniz, sorun yok 07 Kasım 2020 | 539 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar