Boş laflarla Atatürk'ün izinde olunmaz!

“Atam izindeyiz” lafları Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yarattığı Türkiye Cumhuriyetini  “muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmak” için çaba sarf etmekle olur… Peki, bugün...

“Atam izindeyiz” lafları Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yarattığı Türkiye Cumhuriyetini  “muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmak” için çaba sarf etmekle olur… Peki, bugün bunu kim yapıyor?

Dün Turgut Özal yapıyordu ama alasını bugün Recep Tayyip Erdoğan yapmıyor mu?

Modern Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Atatürk Cumhuriyetini dünyanın 17’nci en büyük ekonomisi haline getiren Erdoğan ve yönetimi ile sizce iftihar etmiyor mudur?

Atatürk ve arkadaşları bir imparatorluğun küllerinden Türkiye Cumhuriyetini kurdu. Devrinin gıptayla bakılan lideri oldu. Halkının kalbinde taht kurdu ve öyle bir taht ki bugün bile milletin kalbinde yaşıyor.

Biz Türkler Atatürk’ü devrimci, ilerici ve adil düzeni savunan bir devlet adamı olarak gördük. Kurtarıcı olarak gördük.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Demokrasi olmayan yerde bunlar olur mu? 22 Mayıs 2018 | 241 Okunma Verdiniz de almadık mı? 09 Nisan 2018 | 320 Okunma Erdoğan ve Putin sayesinde Suriye'de çözüm konuşuluyor 03 Nisan 2018 | 363 Okunma Türkiye şehitler sayesinde ayakta 02 Nisan 2018 | 177 Okunma Trump, Macron ile görüştü yer yerinden oynadı 31 Mart 2018 | 300 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar