Durduğumuz yer

Sadece Golan Tepeleri ve Kudüs değil; Akka, Hayfa, Mecdel, Tiberya, Yafa gibi İslam beldeleri de Siyonist işgali altındadır. Durduğumuz yer yalnızca burasıdır.Bugün İslam âlemi parçalanmış, Müslümanlar...

Sadece Golan Tepeleri ve Kudüs değil; Akka, Hayfa, Mecdel, Tiberya, Yafa gibi İslam beldeleri de Siyonist işgali altındadır. Durduğumuz yer yalnızca burasıdır.

Bugün İslam âlemi parçalanmış, Müslümanlar birbirine düşmüş olabilir. Elbet bu zor zamanlar da geçecektir. Bize ümitsizlik değil, gayemiz için gayret etmek yakışır.

Vaktiyle Antakya, Trablus ve Urfa’da Haçlı kontlukları vardı. Filistin topraklarına Kudüs Krallığı kurulmuştu. Onlara ne oldu? İnanıyoruz ki aynı akıbet Siyonist işgalcileri de bulacaktır.

Gücü ele geçirenler, bir gün ellerinden gideceğini de bilmelidir. Dünya tarihi boyunca bu hep böyle olmuştur.

Çaldığınız bir şeyi korumak için utanma duygunuzu yitirmeniz ve iyice arsızlaşmanız gerekir. Hukuk sizi ilgilendirmez artık. Siyonist işgalcilerin durumu tam olarak budur. Hırsız ve katil olan, kendini savunma hakkından bahsediyor.

Ömer Lekesiz, 22 Mart tarihli yazısında iki soru soruyor: Bir zamanlar İslam ümmeti içinde kendi inançlarıyla var olmaya çalışan Yahudilerin zihinsel yönelimleri, bugün ne olmuştur da Müslümanların tümünü yok etme saplantısına evrilen bir düşmanlığa bağlanmıştır? Yahudileri Müslümanlara karşı tipik birer caniye; merhametten, insaftan, izandan, şuurdan yoksun birer zalime dönüştüren siyasi değişimin inançlarıyla ilgili boyutu nedir?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kastamonu hakkında 28 Eylül 2019 | 349 Okunma Ölümle ilgili 25 Eylül 2019 | 336 Okunma Son zamanlar 21 Eylül 2019 | 167 Okunma Buradan bakınca 18 Eylül 2019 | 2.746 Okunma Takip mesafesini korumak gerekiyor 14 Eylül 2019 | 265 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar