PKK Gara’da, onlar içeride infaz yaptı. “Büyük Umutlar Ülkesi”: Artık her şey masada…

Kim ne yaparsa yapsın; Türkiye artık “Büyük Umutlar Ülkesi”dir

Hala; Türkiye yeniden ABD eksenine girecek diye umutla bekliyorlar.

Hala; Türkiye 21. yüzyılda Batı blokuna hapsolacak diye hayal kuruyorlar.

Hala; Türkiye’yi bir “cephe ülkesi”, bir “taşeron ülke”, bir “garnizon ülke” olarak tanımlıyorlar. Türkiye algısını yerlileştiremiyorlar, kendi ülkelerine bir tanım üretemiyorlar, yabancı tanımlara teslim oluyorlar.

Hala; Türkiye’nin geleceğini AB ve Avrupa başkentlerinde, onların takdir edeceği vesayet lütuflu iktidar alanlarında, onların himaye ve merhametlerinde arıyorlar.

Zihinleri ve kalpleri Türkiye’ye yabancı.


Hala; Atlantik cephesini dünyanın merkezi sanıyorlar. O merkezden uzak durmaya korkuyorlar. Onlardan kopamıyorlar. Zihinlerini ve kalplerini Türkiye’ye, coğrafyaya döndüremiyorlar.

Hala; ülkemizin, milletimizin....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ABD ve Avrupa’ya sesleniyoruz.. Türkiye’yi tehdit etmeyi bırakın! Bu riyakarlığa artık bir son verin! 25 Şubat 2021 | 780 Okunma PKK Gara’da, onlar içeride infaz yaptı. “Büyük Umutlar Ülkesi”: Artık her şey masada… 22 Şubat 2021 | 1.226 Okunma Dün Osmanlı’yı yıkanlar, bugün Türkiye’yi satıyor. Bu ‘son savunma’dır. Gurka’lara boyun eğecek değiliz biz! 18 Şubat 2021 | 1.534 Okunma Gara’da 13 şehit. Ne o? Terörü Dolmabahçe önlerine mi taşıyacaksınız! Muhalif partiler. Terörle, Kandil’le ilişkinizi kesin! 15 Şubat 2021 | 1.413 Okunma İnanmıyorsan göğe bak! Bilginin, zihnin, hızın sınırları zorlanıyor… 11 Şubat 2021 | 727 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar