-M. bin Zayed niye Türkiye’ye geldi? -BAE’ye ‘U Dönüşü’ yaptıran şey neydi? -Türkiye karşıtı Arap Cephesi’ne ne oldu?

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Veliaht Prensi Muhammed bin Zayed’in Ankara ziyareti, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmesi, yatırım paketlerinin ilkinin ilan edilmesi, geçtiğimiz hafta dünyada en çok yankılanan ve...

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Veliaht Prensi Muhammed bin Zayed’in Ankara ziyareti, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmesi, yatırım paketlerinin ilkinin ilan edilmesi, geçtiğimiz hafta dünyada en çok yankılanan ve tartışılan olaydı.

BU LİNÇ KAMPANYASI HİÇBİR İŞE YARAMAZ.

Ziyaretin mahiyetini sorgulamaya gelmeden önce birkaç not aktarayım. FETÖ ve CHP sosyal medya hesapları, “ajans”lar üzerinden hazırlanmış görselleri binlerce hesap üzerinden servis ederek şahsımı hedef alan, üç gün süren ağır bir saldırı organize etti.

Bilgi, eleştiri, öneri, tepki, akıllıca cümlelerin hiçbirisinin yer almadığı, tamamen küfür ve hakaretlerden ibaret bu saldırı kampanyasını normalde ciddiye almam. Daha önce çok daha ağır saldırılara maruz kalan birisi olarak bunun nasıl bir operasyonun parçası olduğunu pekâlâ bilirim.

O YAZDIKLARIMIN HEPSİ DOĞRUYDU. ARKASINDAYIM.

Son üç yıldır, Zayed ve o çevrenin Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yaptıklarını çok iyi takip ettim. Yazılarda ve sosyal medya hesabımdan açık açık paylaştım. Sert cümleler kullandım.

Birincisi; O yazdıklarımın hepsinin arkasındayım. Hepsi gerçekti. Hepsi yaşandı. Yazmadıklarım da var elbette. Çok karanlık bir süreçti. Dışarıdan çevrelemenin yanısıra, içeriden darbe, müdahale ve suikast girişimlerine kadar birçok tehdit söz konusu oldu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna’da savaşı önler. Karadeniz’e çok dikkat! - Herzog neden geliyor? Kuşatma cepheleri birer birer çöküyor. 21 Ocak 2022 | 2.488 Okunma İçeride intikam cephesi kuruldu. 2023 iç savaş mı? - Meral-Ekrem dayanışması kimin projesi? - Anadolu çocukları mutlak kazanmalı. 18 Ocak 2022 | 4.162 Okunma - İmparatorluklar kuşağı uyanmalı. - Süper Kuşak inşa edilmeli. - Bu mümkün! Peki neden? 14 Ocak 2022 | 1.285 Okunma -Gıda savaşları başladı. Hem iç hem dış tehdit! -Gıda fiyatları milli güvenlik meselesi. -Tarımda olağanüstü hal yönetimi olmalı.. 11 Ocak 2022 | 3.236 Okunma - Kazakistan’da ne oluyor? Orta Asya’yı ne bekliyor? - Türk Devletleri Teşkilatı kimler için tehdit oldu? - O Süper Güç doğacak! 07 Ocak 2022 | 2.332 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar