Kanal İstanbul’a karşı çıkan, ‘Montrö Lobisi’ kimden talimat alıyor?

Harita hafızadır, birikimdir, güçtür, milletlerin kader çizgisidir. Haritaya baktığınızda sadece geçmişi değil, geleceği de görürsünüz. En değerli bilgileri haritadan çıkarırsınız.

Milletlerin yükseliş ve çöküşlerini, devletlerin güçlenip parçalanmasını, geçmişte yaşanan savaş ve krizlerin sebeplerini, gelecekte kimlerin yıldızının parlayıp kimlerin yıldızının söneceğini haritadan bulursunuz.

Siyaset teorilerini, güvenlik teorilerini, ittifakların ve büyük ayrışmaların nedenini, medeniyet havzalarını ve bazı bölgelerin neden çoraklaştığını haritadan bakarsınız.

KURULMUŞ SAAT GİBİDİR.NE, NE ZAMAN, NEREDE YAŞANACAK BİZE SÖYLER..

Kurulmuş saat gibidir, nelerin ne zaman nerede yaşanacağını tam vaktine göre haber verir. İyi bir harita okuyucusu iseniz. O vakti tahmin edersiniz, beklersiniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Savaş gölü Akdeniz… 25 Ocak 2020 | 2.696 Okunma VİP Dinleme Davası: ABD ve İsrail istihbarat çetesi.. 23 Ocak 2020 | 3.888 Okunma Baş döndürücü, zihin karıştırıcı, hoyrat bir yeni dünya oluşuyor 21 Ocak 2020 | 3.305 Okunma Türkiye için artık “savunma siyaseti” dönemi kapanmıştır! 17 Ocak 2020 | 4.204 Okunma Peki, şimdi ne olacak? Trump’ın açıklaması krizi durduracak mı? 09 Ocak 2020 | 4.611 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar