İsa’yı çarmıha gerenler, Hz. Muhammed’i Mekke’den sürenler, Mursi’yi de şehit etti.

Adem’den bu yana verilen mücadelede önceki gün bir şehidimiz daha oldu.

İbrahim’in, İsmail’in, Musa’nın, İsa’nın, Muhammed’in yolundan gidenler, adalet için savaşanlar, insanlık tarihinin onurlu sayfalarını tercih edenler, ilâhî olan tarafta saf tutanlar, yeryüzünün bozguncularına, kötülüklerine bir kurban daha verdi.

Bir inanmış adam, bir vatansever adam, bir iyi adam, bu dünyanın bütün çirkinliklerine sırtını dönmüş bir adam, binlerce Rabia şehidinin acısını yüreğinde taşıyan bir adam, Mısır’ın binlerce yıllık karanlık zulüm tarihinde bir ışık yakabilmiş bir adam, Tanrı ile savaşa tutuşan Firavun nesline karşı Allah’ın elçilerine, mesajlarına tutunan bir adam, Muhammed Mursi, şehit edildi.

İSA’YI ÇARMIHA GERENLER, HZ. MUHAMMED’İ MEKKE’DEN SÜRENLER, MURSİ’Yİ ŞEHİT ETTİ.

Altı yıldır uygulanan sistematik işkencelere, yavaş yavaş öldürmeye ayarlı yöntemlere daha fazla direnemedi. Mahkeme salonunda son nefesini verdi, gözlerini yumdu. Bu dünyadan gitti. Mücadelesini verdi, bedelini ödedi ve gitti. İsa’yı çarmıha gerenler, Muhammed’i Mekke’den sürenler, Allah’ın elçilerine acı çektirenler, onların yol arkadaşı Mursi’yi de bu dünyadan sürdü.

Mısır zindanında ABD ve İsrail istihbaratının insafına terkedildi, onlar tarafından sorgulandı, onlar tarafından işkenceye tabi tutuldu, onların öldürme planlarına göre şehit edildi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
* Aslında ABD’ye teşekkür ederiz. * Patriot’ları vermedi, S400 aldık. * F35 vermedi, bağımlılıktan kurtulduk. * Bizim kararlılığımız ve hızımız arttı. * Onların ezberi bozuldu, aklı karıştı. * Vesayet, eziklik, zayıf ülke söylemi bitmiştir! 19 Temmuz 2019 | 47 Okunma “Dik duracağız, dikleşmeyeceğiz.” Erdoğan’ın bu sözü, devlet aklıdır, mücadele yöntemidir, duruşudur. 17 Temmuz 2019 | 2.741 Okunma 15 Temmuz: Tarihi tersine çeviren, bin yılın mücadelesini birkaç saate sığdıran mucizedir! 15 Temmuz 2019 | 2.612 Okunma ‘Türkiye Cephesi’ Suriye’den Akdeniz’e uzandı. 11 Temmuz 2019 | 3.557 Okunma Türkiye dışarıdan mı durdurulacak içeriden mi? 08 Temmuz 2019 | 4.634 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar