“İnadına Türkiye” diyenler toplanın!

Çöküş dönemindeyken başardılar. Yükseliş döneminde şansları yok!

Zihinlerinizi arındırın. Kalplerinizi temizleyin. Ufkunuzu genişletin. Aklınızı, gücünüzü ve coşkunuzu harekete geçirin.

Küçük hesapların, öfke ve nefretin, bencilliklerin, kişisel hesaplarını Türkiye’den üstün tutanların sizi zehirlemesine izin vermeyin. Sizi boğmasına, gözlerinizi kör etmesine engel olun.

En çok da bize, ülkemize, milletimize, kardeşliğimize sıkılan kurşunları görün, ülkemize ekilen kötülük rüzgârlarına karşı sağlam durun.

Türkiye’yi yalnız bırakmayın

İçeriden ve dışarıdan ortak yürütülen amansız saldırılarla karşı karşıyayız. Aynı karargâhlardan, aynı merkezlerden servis edilen bu ajanda doğrudan Türkiye’yi hedef alıyor. Tarih, coğrafya hesaplaşmasıdır bu.

Böyle bir kavgada, hangi gerekçe ile olursa olsun, Türkiye’yi asla yalnız bırakmayın. Çünkü bu, geçmişin ve geleceğin kavgası. Çünkü bu, yüzyılların mücadelesi. Çünkü bu, dar siyasi ajandalara sıkıştırılabilecek bir şey değil.

Kavgayı onlar başlattı. Korkudan başlattılar İçeride ortaklar buldular

Bu kavgayı biz başlatmadık, onlar başlattı. Onlar bizi zayıflatmak, hareketsiz bırakmak....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kılıçdaroğlu’na o listeyi kim verdi? Listede neler var? Ona ne vadedildi? Bir açıklama şart! 10 Haziran 2021 | 16 Okunma “İnadına Türkiye” diyenler toplanın! 07 Haziran 2021 | 1.106 Okunma Bunlar gelirse… Yıkıcı muhalefet ilk ne yapar? 21. yüzyılda sürpriz ülke Türkiye olacak. Ülkesini seven herkes mücadeleye katılmalı. 04 Haziran 2021 | 3.904 Okunma Neyin hazırlığı bu? İşgal ordusu mu çağıracaksınız? İstanbul’un üzerinde ABD uçakları mı uçuracaksınız? 31 Mayıs 2021 | 3.876 Okunma Erdoğan konuştu, Mafya Operasyonu burada bitti. Gazeteciler, Peker ağzıyla bu ülkede bakan sorguladı! 27 Mayıs 2021 | 2.767 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar