Fırat’ın Doğu’suna müdahale, Yeni Şafak’a gelen tehditler, ve yakalanan bombalı araçlar: Bu ülkeyi terörle, bu milleti tehditle durduramazsınız!

Türkiye Fırat’ın Doğusu’na operasyona hazırlanırken birileri terör örgütlerini harekete geçiriyor. Operasyon başlamadan terör yöntemlerini devreye alıyor. Türkiye’yi bir kez daha teröre boğmak...

Türkiye Fırat’ın Doğusu’na operasyona hazırlanırken birileri terör örgütlerini harekete geçiriyor. Operasyon başlamadan terör yöntemlerini devreye alıyor. Türkiye’yi bir kez daha teröre boğmak, terörle durdurmak istiyor.

Bugüne kadar bunu hiç başaramadılar; Türkiye’yi korkutup vazgeçiremediler ama yıllarca denedikleri yöntemleri yeniden devreye alıyor, terör koalisyonu üzerinden ülkemize bir kez daha ayar vermeye kalkışıyorlar.

PKK ardı ardına Türkiye içine bombalı araçlar gönderiyor. Hemen her gün bu tür araçlar yakalanıyor, bu amaçla ülke içine gönderilen terör mensupları ele geçiriliyor.

PKK’ları da DEAŞ’ı da, bizimle savaşırken, ABD subayları yönetti

PKK ve DEAŞ mensupları Türkiye’nin operasyonları yaklaştıkça, panik halinde, ülke içinde sansasyonel saldırı girişimlerinde bulunuyor. PKK veya DEAŞ olarak ayırmayın, bölgedeki bütün terör grupları tek bir merkezden yönetiliyor, Suriye’nin kuzeyindeki “terör koridoru”nu başarmak için Türkiye ile savaştırılıyor.

Fırat Kalkanı ve Afrin operasyonundan sonra Münbiç’te her ne kadar “ortak devriye” uygulaması başlamışsa da bundan bir sonuç çıkmayacak. Münbiç’te ABD Türkiye’ye verdiği hiçbir sözü tutmadı, yine tutmayacak. Fırat’ın batısında bugüne kadar yaptığımız operasyonların tamamında ABD silahlarına karşı savaştık, PKK’yı da DEAŞ’ı da bizimle savaşırken ABD subayları yönetiyordu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ABD içeriden kuşatıldı! Başkenti işgal altında. Çöküş durdurulamaz. 18 Ocak 2021 | 3.172 Okunma Sosyal medya şirketleri, ABD’den sonra ilk hedef Türkiye’ye saldıracak... İhaleler çoktan dağıtıldı. 14 Ocak 2021 | 3.991 Okunma İmparatorluğun çöküşü.. ABD küreselleşmesi bitti. Kendi içinde yerelleşme çatışmalarına hazır olun. 11 Ocak 2021 | 3.903 Okunma Türkiye yükselirken alçalanlar: Menderes iması, Almanya iması, feci son iması. Yahu siz kimsiniz? 07 Ocak 2021 | 3.709 Okunma *Salgın sonrası fırtına var. *Türkiye 2021’de dünyayı çok daha fazla şaşırtacak! 04 Ocak 2021 | 6.202 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar