Düpedüz kalleşlik bu! Türkiye kundaklandı! Yeni bir şey denediler. Korku mu, yılgınlık mı? Asla!

Türkiye bir haftada ülkenin bütün güney bölgesini kaplayan, iki yüzün üzerinde yangını kontrol altına aldı, büyük oranda da söndürdü. Canla başla bir mücadele yürütülüyor....

Türkiye bir haftada ülkenin bütün güney bölgesini kaplayan, iki yüzün üzerinde yangını kontrol altına aldı, büyük oranda da söndürdü. Canla başla bir mücadele yürütülüyor. Bazıları gizlemeye çalışsa da bunun dünyada örneği yok.

Bir hafta boyunca ormanlarımız kundaklandı. Evet “kundaklandı”. Herkes bununla uğraşırken “iç işgalci cephe” ve sosyal medya örgütleri yalan ve iftiralarıyla bu sefer “Türkiye’yi kundakladı.”

Orman yangınlarının sebebi iklimmiş… Evet, bunu sorgulayalım. Ama sabotaj ihtimallerini de sorgulayalım. İşte asıl “Türkiye’yi kundaklama” kampanyası bu sorgulama ile başladı.

Arkasından PKK çıkar korkusuyla ve bu durumu gizlemek için alabildiğine...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
11 Eylül ve en uzun yirmi yıl. Batı, 21. yüzyılı ‘İslâm’la savaş’ yüzünden kaybetti. 09 Eylül 2021 | 617 Okunma * “Zulüm 1453’te başladı” diyenler mi kazanacak? Bizans’ı mı kuracaklar? * Akşener’den tipik bir FETÖ taktiği: Ekrem sen Fatih’sin! 06 Eylül 2021 | 1.615 Okunma ABD Suriye’den de çekilecek. BAE niye Türkiye’ye yaklaştı? Bin Zayed bile gördü. Akşener, Kılıçdaroğlu için çok sürpriz olacak. 02 Eylül 2021 | 3.327 Okunma * Türkiye büyük ülke. Küçültemezsiniz! * Türkiye karşıtı her cephe çöktü. Siz de çökersiniz. 30 Ağustos 2021 | 662 Okunma * Alparslanlar öne çıksın! Son sabrımız yüz yıl sürdü. * Bu ülkeyi Bizanslılara asla terk etmeyeceğiz. O örtüyü kaldıracağız. 27 Ağustos 2021 | 714 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar