Büyük Yürüyüş’ün öncüsü! Bu zafer senin.. Bu zafer milletin.. Bu zafer coğrafyanın..

Bismillah! Hayırlı olsun! Mübarek olsun! On beş yıldır başarılara alışan ülkemiz Türkiye, dün, tarihinin en büyük zaferlerinden birini daha kazandı.Milletimiz, bütün uğursuz rüzgârlara...

Bismillah! Hayırlı olsun! Mübarek olsun!

On beş yıldır başarılara alışan ülkemiz Türkiye, dün, tarihinin en büyük zaferlerinden birini daha kazandı.

Milletimiz, bütün uğursuz rüzgârlara rağmen siyasi aklını, ferasetini konuşturdu ve ülkemizi 2023’e taşıyacak vizyona olağanüstü bir destek verdi.

Bundan sonraki dev adımların önünü açtı, bu ülke için ileriye gitme ve büyüme dışında bir ihtimal olmadığını bir kez daha ortaya koydu.

Bin yıldır bu toprakları bize vatan kılan siyasi genetiğimizi harekete geçirdi, bin yıl daha bu topraklarda tarih yapacağımıza dair dünyaya büyük bir meydan okudu.

Korkmadı, tedirgin olmadı, endişe etmedi, kararlılığını, cesaretini, 21. yüzyıla dönük ideallerini açıkça ortaya koydu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çanakkale savunması, 104 yıl, 15 Temmuz savunması, 3 yıl.. 19 Mart 2019 | 5.872 Okunma * “Zulüm 1453’te başladı” diyenle “Viyana 1683” diyen aynıdır. * İstanbul’un Batısına geçmeyin diyenle, 15 Temmuz’da köprü kapatan aynıdır. * Yeni Zelanda’daki Cuma katliamı terör değildir.. * Bin yıllık hesaplaşmadır bu. Ve bin yıl daha bu topraklardayız! 16 Mart 2019 | 6.141 Okunma * Boeing üzerinden dünyalar savaşı. Mesele, sadece uçak kazası değil. * ABD’ye yönelik ‘karşı ekonomik savaş’ bu. Bir intikam girişimi.. * Küresel ticaret savaşında bir adım sonraya geçildi.. 14 Mart 2019 | 5.843 Okunma 31 Mart, CHP için tarihi bir hezimete dönüşebilir. 12 Mart 2019 | 9.273 Okunma * Evet, bir ‘Beka’ meselemiz vardır. Dün de vardı, yarın da olacaktır… * Anadolu’yu vatan bildiğimiz günden bu yana bu böyledir.. * Bin yıldır beka mücadelesi üzerine tarih biçimlendirdik.. * Sadece 15 Temmuz’a bakın, yetecektir! 09 Mart 2019 | 5.085 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar