- Bu iş artık iç siyaset değil. - Siyasi terör silahı ile ‘içeriden’ vuruyorlar. -Anadolu’nun kodları ile Batı cephesi çarpışıyor.

Artık bu işin tartışması, polemiği kalmadı. İç politikası, siyaseti, iktidar hesabı kalmadı. Siyasi partisi, siyasi kimliği kalmadı. İhtimal hesapları kalmadı. “Acaba”ları...

Artık bu işin tartışması, polemiği kalmadı. İç politikası, siyaseti, iktidar hesabı kalmadı. Siyasi partisi, siyasi kimliği kalmadı. İhtimal hesapları kalmadı. “Acaba”ları kalmadı.

Türkiye “içeride kurulan yeni tür çokuluslu cephe”nin saldırısı altında. Dışarıdan durduramayanlar içeriden durdurmak için, bugüne kadar üzerinde çalıştığı bütün unsurları cepheye sürdü.

Hepsi, ABD’den, AB’den gelen ve gelecek olan talimatlara göre pozisyon aldı. Hepsi, 15 Temmuz sonrasının yeni müdahalesi için seferber oldu. Hep birlikte 2023’e kadar son darbeyi vurmak için harekete geçti.

MESELE İÇ SİYASET DEĞİL TÜRKİYE! “OSMANLI KODLARINA YÖNELME, KÜÇÜLMELİSİN” DEDİLER BİZE!

Artık mesele iç siyaset değil Türkiye’dir. Artık mesele iç politika değil bu ülkenin varoluşudur. Artık mesele Türkiye’nin 21. yüzyılını formatlamadır.

Bize; “Aynı yerde dur. Aynı ittifakta kal. Biz ne dersek öyle ol. Cephe ol. Garnizon ol. Batı’nın Doğu Karakolu ol” dediler. “Bu halinle bile çok büyüksün. Küçülmelisin” dediler.

“Sakın Anadolu dışına bakma, sakın çevre ile ilgilenme, sakın denizlere açılma, sakın Afrika-Ortadoğu-Orta Asya’ya burnunu sokma, Sakın Osmanlı kodlarına yönelme” dediler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
- Birkaç dolarlık adamlar! - Ali Babacan’ın kaç tane daha Metin Gürcan’ı var? -Casusluktan ötesi de var! 02 Aralık 2021 | 1.392 Okunma -M. bin Zayed niye Türkiye’ye geldi? -BAE’ye ‘U Dönüşü’ yaptıran şey neydi? -Türkiye karşıtı Arap Cephesi’ne ne oldu? 29 Kasım 2021 | 3.706 Okunma -M. bin Zayed niye Türkiye’ye geldi? -BAE’ye ‘U Dönüşü’ yaptıran şey neydi? -Türkiye karşıtı Arap Cephesi’ne ne oldu? 29 Kasım 2021 | 187 Okunma - Dolar silahı ile darbe teşebbüsü yaşadık. - Tefeciler dışarıdan, muhalefet içeriden. - Cahillik, vatansızlık. İç işgalcilere dikkat! - Yine yenileceksiniz! 25 Kasım 2021 | 5.196 Okunma - “Siyasi terör”istler! ABD ve Avrupa’daki şu fiyatlara da bakın. - 2008’den beter bir kriz Batı’yı vuracak. Türkiye boyun eğmez! 22 Kasım 2021 | 1.914 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar