- Bu iş artık iç siyaset değil. - Siyasi terör silahı ile ‘içeriden’ vuruyorlar. -Anadolu’nun kodları ile Batı cephesi çarpışıyor.

Artık bu işin tartışması, polemiği kalmadı. İç politikası, siyaseti, iktidar hesabı kalmadı. Siyasi partisi, siyasi kimliği kalmadı. İhtimal hesapları kalmadı. “Acaba”ları...

Artık bu işin tartışması, polemiği kalmadı. İç politikası, siyaseti, iktidar hesabı kalmadı. Siyasi partisi, siyasi kimliği kalmadı. İhtimal hesapları kalmadı. “Acaba”ları kalmadı.

Türkiye “içeride kurulan yeni tür çokuluslu cephe”nin saldırısı altında. Dışarıdan durduramayanlar içeriden durdurmak için, bugüne kadar üzerinde çalıştığı bütün unsurları cepheye sürdü.

Hepsi, ABD’den, AB’den gelen ve gelecek olan talimatlara göre pozisyon aldı. Hepsi, 15 Temmuz sonrasının yeni müdahalesi için seferber oldu. Hep birlikte 2023’e kadar son darbeyi vurmak için harekete geçti.

MESELE İÇ SİYASET DEĞİL TÜRKİYE! “OSMANLI KODLARINA YÖNELME, KÜÇÜLMELİSİN” DEDİLER BİZE!

Artık mesele iç siyaset değil Türkiye’dir. Artık mesele iç politika değil bu ülkenin varoluşudur. Artık mesele Türkiye’nin 21. yüzyılını formatlamadır.

Bize; “Aynı yerde dur. Aynı ittifakta kal. Biz ne dersek öyle ol. Cephe ol. Garnizon ol. Batı’nın Doğu Karakolu ol” dediler. “Bu halinle bile çok büyüksün. Küçülmelisin” dediler.

“Sakın Anadolu dışına bakma, sakın çevre ile ilgilenme, sakın denizlere açılma, sakın Afrika-Ortadoğu-Orta Asya’ya burnunu sokma, Sakın Osmanlı kodlarına yönelme” dediler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
- İnsanlık Batı’yı durdurmalı. “Toplu yokoluş” yaşanabilir. - ‘Kurucu milletler” dönmeli. Köleler ordusu dağıtılmalı. 08 Nisan 2022 | 975 Okunma - Türkiye dünyanın eksenini değiştirdi. - Batılı düzenin sonu: Trilyon dolarlar, yeni adres arıyor - “Yıldız Ülke”den yeni sürprizler bekleyin! 01 Nisan 2022 | 2.217 Okunma - İmparatorluk döndü! Yeni “süper güç” ve son meydan savaşı - Erdoğan’a Abdülhamit kaderi yazanlar büyük hesap hatasına düştü. 29 Mart 2022 | 3.680 Okunma - Dün: Müslüman soykırımı yapalım. / Bugün: Müslümanlar bizi savunsun. - Dün: Erdoğan Batı düşmanı. Bugün: Kurtar bizi Erdoğan. 22 Mart 2022 | 1.580 Okunma “Erdoğan’ı devir, Türkiye’yi durdur” diyenlere ne oldu? - Hepsi niye Türkiye’ye koştu? 18 Mart 2022 | 2.255 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar