Bir tür Türkiye Baasçılığı, bir tür “Siyon” ayrıcalığı!

Hiç değişmediler. Hiç değişmeyecekler. Kırk yıl önce ne idiyseler bugün de öyleler.Onlar için dünya dönmüyor, durdu. Onlar da orada kaldı. Yalanlarla, küçük hesaplarla, mahalle kavgalarıyla, dar bir zihinle kalakaldılar.

Hiçbir zaman bu ülkenin insanıyla, geçmişiyle ve geleceğiyle barışmadılar, barışmayacaklar.

Türkiye karşıtlarına duydukları yakınlığın, merhametin zerresini bu ülkenin insanlarına, Anadolu kokan insanlarına reva görmediler, görmeyecekler.

GERİCİ, ARSIZ, GÖRGÜSÜZ..

Çünkü onlar Cumhuriyet’in “yabancı” tarafını temsil ediyorlar.

Dünya nereye ulaşmış, ülkeler nereye ulaşmış, umurlarında bile olmadı. Yıllarca “gericilik” kavramı ile zulmettiler, Türkiye’nin en gerici, arsız, görgüsüz zihinleri olarak tek bir noktaya mıhlanıp kaldılar.

Türkiye’nin kurucu lideri Atatürk’ü çıkar kapısına, istismar malzemesine indirgediler. Kötülüklerinin çirkinliklerinin örtüsü yaptılar, milletle çatışmanın aracına dönüştürdüler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye Libya’ya her an asker gönderebilir 16 Aralık 2019 | 2.861 Okunma Kanal İstanbul’a karşı çıkan, ‘Montrö Lobisi’ kimden talimat alıyor? 13 Aralık 2019 | 902 Okunma Türkiye Libya’ya asker gönderecek 11 Aralık 2019 | 6.399 Okunma 2008 ekonomik krizi aslında jeopolitik krizdi 10 Aralık 2019 | 4.874 Okunma Veysel İpekçi ve sandalyeye mahkum edilen millet, biz! 08 Aralık 2019 | 4.691 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar