Batı, İslâm’la savaşı kaybedecek. Türkiye ile savaşı kaybedecek. Erdoğan’la savaşı kaybedecek.

Batı, İslâm’a yönelik öfkesini, nefret duygularını Türkiye’den çıkarıyor. Türkiye’ye yönelik öfkesini, intikam uygularını Müslümanlardan çıkarıyor.

Batı, İslâm’a yönelik öfkesini, nefret duygularını Türkiye’den çıkarıyor.

Türkiye’ye yönelik öfkesini, intikam uygularını Müslümanlardan çıkarıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik intikam arzusunu Türkiye’den, İslâm’dan çıkarıyor.

“Türkiye’yi durdurma” hesaplarını “Erdoğan’ı devirme” üzerine kuruyor.

“Sovyetler’i yendiysek İslâm’ı da yeneceğiz.” Çünkü korkuyorsunuz!

“İslâm’la Savaş” Sovyetler’in çöküşü ile başladı. İsrail ve Amerika aşırı sağının projesiydi. Küresel bir doktrine dönüştürüldü. “Terörle mücadele” adı altında pazarlandı. Ülkeler işgal edildi, iç savaşlar çıkarıldı, terör örgütleri ve doğrudan saldırılar üzerinden yüzbinlerce insan öldürüldü.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
-Tunus’ta darbe, Türkiye’de hazırlık -Fonluyoruz, müdahale için ortam oluşturun! -Dağıtılan para devasa! 29 Temmuz 2021 | 819 Okunma ‘Yandaş’ milli eksendir. ‘İç İşgalciler’e dikkat! Ruşen Çakır ve diğerleri hangi amaçla fonlanıyor? 26 Temmuz 2021 | 3.836 Okunma * Erdoğan KKTC’de ne müjde verecek? * İmparatorluklar aklı geri döndü! 19 Temmuz 2021 | 3.727 Okunma O gece… “Vurun, öldürün, ezin.” “15 kişi pert, ateş ediyoruz” 12 Temmuz 2021 | 2.337 Okunma Peki, 15 Temmuz sonrası ne oldu? Onlar ne yaptı, biz ne yaptık? Türkiye haritaları nasıl yırtıp attı! İçeriden kuşatma planı da çökecek Nokta! 08 Temmuz 2021 | 1.181 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar