Batı, İslâm’la savaşı kaybedecek. Türkiye ile savaşı kaybedecek. Erdoğan’la savaşı kaybedecek.

Batı, İslâm’a yönelik öfkesini, nefret duygularını Türkiye’den çıkarıyor. Türkiye’ye yönelik öfkesini, intikam uygularını Müslümanlardan çıkarıyor.

Batı, İslâm’a yönelik öfkesini, nefret duygularını Türkiye’den çıkarıyor.

Türkiye’ye yönelik öfkesini, intikam uygularını Müslümanlardan çıkarıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik intikam arzusunu Türkiye’den, İslâm’dan çıkarıyor.

“Türkiye’yi durdurma” hesaplarını “Erdoğan’ı devirme” üzerine kuruyor.

“Sovyetler’i yendiysek İslâm’ı da yeneceğiz.” Çünkü korkuyorsunuz!

“İslâm’la Savaş” Sovyetler’in çöküşü ile başladı. İsrail ve Amerika aşırı sağının projesiydi. Küresel bir doktrine dönüştürüldü. “Terörle mücadele” adı altında pazarlandı. Ülkeler işgal edildi, iç savaşlar çıkarıldı, terör örgütleri ve doğrudan saldırılar üzerinden yüzbinlerce insan öldürüldü.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Türk ordusu satıldı” diyen; Karabağ’da Ermeni, Libya’da Hafter, Ege’de Yunan, Suriye’de PKK’dır. 30 Kasım 2020 | 3.152 Okunma Noldu Zayed! Afrin ve Libya’dan sonra Karabağ’da da kaybettin! 23 Kasım 2020 | 2.097 Okunma “Türkiye Ekseni”nden Orta Kuşak Projesi’ne. Eğer bu yapılırsa Türkiye dünyanın eksenini değiştirir. 17 Kasım 2020 | 2.816 Okunma Aliyev yeni güçlü lider profilidir. Aliyev ve Azerbaycan yükseliyor! Erdoğan ve Türkiye fırtınası: “Büyük iddialar” dedik, şimdi “Büyük adımlar” atma zamanı. 13 Kasım 2020 | 1.833 Okunma Ne o, ABD’den sömürge valisi mi isteyeceksiniz? İstanbul sokaklarına ABD askeri mi çağıracaksınız? 09 Kasım 2020 | 3.042 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar