Yaparsa AK Parti yapar...

AK Parti’nin bu seçim sloganını hatırlıyorsunuz değil mi?Tam da bu slogana uygun bir adım attı AK Parti. Hürriyet, Milliyet, Y. Şafak, Türkiye gazetelerinde gördüğüm haber bunu anlatıyor.Haber...

AK Parti’nin bu seçim sloganını hatırlıyorsunuz değil mi?

Tam da bu slogana uygun bir adım attı AK Parti. Hürriyet, Milliyet, Y. Şafak, Türkiye gazetelerinde gördüğüm haber bunu anlatıyor.

Haber şu:

“Kurdaki hareketlilik, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında önceki gün toplanan AK Parti MYK’da ele alındı. Edinilen bilgiye göre toplantıda faiz indirimlerinde kararlılık vurgusu yapıldı. Türkiye uzun süredir üreterek, ihraç ederek büyüme modeline hazırlanıyordu. Yabancı kuruluşlar buna anında karşı çıktı. Türkiye’nin yeni ekonomik modeline direnç gösteriyorlar.”

Haber başlıkları aslında her şeyi anlatıyor: DÜŞÜK FAİZE DEVAM

İyi de faiz kararları ne zamandan beri ‘Parti’ koridorlarında alınmaya başlandı? Burası bir ülke... Burası Türkiye Cumhuriyeti Devleti adında bir ülke. Ve bu ülkenin kurumları bulunmaktadır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kimin yolu? 27 Ocak 2022 | 411 Okunma Bu hesap zor verilir! 26 Ocak 2022 | 759 Okunma Yap-işlet-sakın devretme 25 Ocak 2022 | 678 Okunma Yanlışları konuşmaktan doğruları unuttuk 24 Ocak 2022 | 341 Okunma İsrail ile işbirliğinin resmi... 19 Ocak 2022 | 793 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar