Vatandaşlık bilinci vicdan işidir

Vatandaşlık bilinci vicdan işidir. Bizim insanımız hainlerin değil, fıtratlarının gereğini yapar ve vicdanlarıyla hareket ederler.Nitekim öyle olmuştur, bundan sonra da böyle devam edecektir. Aklıselim sahibi...

Vatandaşlık bilinci vicdan işidir. Bizim insanımız hainlerin değil, fıtratlarının gereğini yapar ve vicdanlarıyla hareket ederler.

Nitekim öyle olmuştur, bundan sonra da böyle devam edecektir. Aklıselim sahibi insanlarımızın inandığı ve iman ettiği gibi vatan sevgisi imandandır.

Yalnız küçük bir kusurumuz var, içimizdeki iz’ansızların bunları anlamasını bekliyoruz. Bu beklentiden vazgeçip yolumuza devam edersek, Rabbim önümüzü açacaktır.

………………

Kendi halkı başta olmak üzere, dünya insanlığının püsküllü belası ve hakiki şeytanın günümüzdeki temsilcisi Amerika’nın yönetimine ancak vatandaşlık bilinciyle karşılık verilebilirdi. Öyle de oldu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir ahiretliğimiz var mı? 22 Şubat 2019 | 49 Okunma Çanakkale ve Edirne Tarihe Sırt Çeviren Zihniyetten Kurtulacak 21 Şubat 2019 | 40 Okunma Milli Sinema ve Diziler (2) 20 Şubat 2019 | 41 Okunma Milli Sinema ve Diziler (1) 19 Şubat 2019 | 35 Okunma İttihad ve Terakki’nin Kuruluşu ve Osmanlı Devletinin Yıkılışı Hakkında Bildiklerim 18 Şubat 2019 | 403 Okunma
TÜM YAZILARI