Ülkemizi Sırtlanlara Hipodrom Etmeyelim

Aklıselim sahibi insanlarımız, ülkemizi sırtlanlara hipodrom yapmak isteyenlere şu soruyu soruyor ve cevap istiyor: Soru şöyle:- “Şaha kalkmış bir Türkiye’nin, nihayet 80 yıl sonra devlet millet...

Aklıselim sahibi insanlarımız, ülkemizi sırtlanlara hipodrom yapmak isteyenlere şu soruyu soruyor ve cevap istiyor: 

Soru şöyle:

- “Şaha kalkmış bir Türkiye’nin, nihayet 80 yıl sonra devlet millet bütünleşmesi yaşayan bir Türkiye’nin geleceğine ipotek koymak isteyen; İsrail, Amerika, Avrupa ve bunların taşeronluğunu yapan bilumum terör örgütleri, neden muhalefet takımına her türlü desteği vermekte ve birlikte hareket etmektedirler?”

Galiba sorunun cevabını 24 Haziran gecesi alacağız. “Amentü sahipleri mi” galip gelecek yoksa “Mescidi Dırarcılar mı” göreceğiz. Geçelim.

…………….

Şahsiyet, ehliyet ve mensubiyet sahipleri inanır ve bilirler ki, İsrail, Amerika ve bazı AB ülkelerinin önündeki en büyük engel Türkiye’dir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir ahiretliğimiz var mı? 22 Şubat 2019 | 0 Okunma Çanakkale ve Edirne Tarihe Sırt Çeviren Zihniyetten Kurtulacak 21 Şubat 2019 | 35 Okunma Milli Sinema ve Diziler (2) 20 Şubat 2019 | 41 Okunma Milli Sinema ve Diziler (1) 19 Şubat 2019 | 35 Okunma İttihad ve Terakki’nin Kuruluşu ve Osmanlı Devletinin Yıkılışı Hakkında Bildiklerim 18 Şubat 2019 | 403 Okunma
TÜM YAZILARI