Sarı şeytandan gerçek şeytan bile utanır

Yahudi beslemeli ve sermayeli Amerikan kongresi, senatosu ve başkanı, insan ötesi varlıklar haline geldikleri için gözleri dönmüş vaziyette saldırganlaşmaktadırlar.Hakiki şeytanın insan suretine...

Yahudi beslemeli ve sermayeli Amerikan kongresi, senatosu ve başkanı, insan ötesi varlıklar haline geldikleri için gözleri dönmüş vaziyette saldırganlaşmaktadırlar.

Hakiki şeytanın insan suretine dönüşmüşü sarı şeytan ve avanaklarının, biraz tarih bilgileri olsa, yerkürede söz sahibi olmaya başladığımız günden bugüne, hiç esaret görmemiş, aksine esir halklara hürriyet tanımış bir millet olduğumuzu anlayabilirlerdi.

Yıllardır çeşitli “izm”lerle içimize Amerikan ukdesini, taklitçiliğini, hayranlığını aşılasalar ve aşılananların; şahsiyetsizliğini, kayıtsızlığını siyasi çirkinliklerini kullansalar da nihai noktada emellerine ulaşamamışlar ve ulaşamayacaklardır.

……………..

Bu gerçeği üstad Necip Fazıl, Büyük Doğu’nun 1959 yılındaki 20. sayısında şöyle dile getirir:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kalbimizi Aldatmadığımız Gün Kendimiz Olabiliriz 19 Nisan 2019 | 33 Okunma İsrafların En Büyüğü İnsan İsrafı 18 Nisan 2019 | 104 Okunma Kaç kahvehane kaç dönüm toprak 17 Nisan 2019 | 35 Okunma Toprağın merhameti 16 Nisan 2019 | 26 Okunma Mesele 15 Nisan 2019 | 26 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar