Reisin Yorulduğunun Yarısı Kadar Yorulsalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dünkü grup toplantısındaki konuşmasında, altı çizilmesi gereken cümleler içerisinde partililere ciddi uyarıları vardı.Seçim sathı mahalline artık iyice girildi....

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dünkü grup toplantısındaki konuşmasında, altı çizilmesi gereken cümleler içerisinde partililere ciddi uyarıları vardı.

Seçim sathı mahalline artık iyice girildi. Reis yine yorulacak. Gönül istiyor ki, Ak Partililer de hiç olmazsa Reis’in yarısı kadar yorulsunlar.

Ne demek istiyorum acaba? “Ak Partililer çalışmıyor mu” diyorum. Ne demek istediğimi, Reis TBMM’deki konuşmasında üstüne basa basa söyledi.

“Yediklerinize, giydiklerinize, oturmanıza, kalkmanıza, sözlerinize dikkat edeceksiniz” tarzındaki uyarılarını laf olsun diye sıralamadı.

Reis’in bütün yükü sırtlayıp götürmesi hoşlarına gittiği için teşkilatlar, belediyeler, çeşitli kurum, kuruluşlar, “Bir tarla bostan yan gel yat Osman” rahatlığının eşiğindeler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir ahiretliğimiz var mı? 22 Şubat 2019 | 4 Okunma Çanakkale ve Edirne Tarihe Sırt Çeviren Zihniyetten Kurtulacak 21 Şubat 2019 | 35 Okunma Milli Sinema ve Diziler (2) 20 Şubat 2019 | 41 Okunma Milli Sinema ve Diziler (1) 19 Şubat 2019 | 35 Okunma İttihad ve Terakki’nin Kuruluşu ve Osmanlı Devletinin Yıkılışı Hakkında Bildiklerim 18 Şubat 2019 | 403 Okunma
TÜM YAZILARI