Neden Hep CHP’ye Sığınıyorlar

Devletimize ve milletimize muhalefet eden ne kadar grup, darbeci, büyük küçük derneklerle, bilumum terör örgütleri, din düşmanları ve partiler varsa, hepsi de direkt yahut dolaylı CHP’ye...

Devletimize ve milletimize muhalefet eden ne kadar grup, darbeci, büyük küçük derneklerle, bilumum terör örgütleri, din düşmanları ve partiler varsa, hepsi de direkt yahut dolaylı CHP’ye sığınıyorlar.

Aslında iyi bir şey! Hiç olmazsa kim kimdir milletimiz ve devletimiz tanıyor, biliyor, ona göre de iç ve dış tedbirlerini alıyor.

Dünya Kadınlar Günü adıyla, kadınların fıtratlarından soyutlanarak sömürüldüğü gün, Taksim’de CHP’li yöneticilerin ve vekillerin de olduğu grup, ezanı ıslıklarla protesto ettiler ve hayâsız pankartlarla gösteri yaptılar.

İşte CHP, işte ortakları, işte sahiplendikleri, işte sahiplenenler, her halleriyle ortadalar ve milletimize karşı “Biz buyuz” diyorlar. Bundan âlâ ne olabilir.

Velev ki, CHP’ye sığınan bu güruhlar, bunlar yaşanmadan medyada gündeme gelseydi böylesine tesirli olur muydu? Olmazdı. İnkâr ederlerdi, yazanları-konuşanları suçlarlardı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mahalli Seçim Değil Beka Seçimi 22 Mart 2019 | 43 Okunma Anketlere inanmalı mıyız? 21 Mart 2019 | 131 Okunma Dur Yolcu ve Çanakkale 20 Mart 2019 | 19 Okunma Ruhu kirlenmişlere bu topraklar batar 19 Mart 2019 | 25 Okunma İslamofobi 18 Mart 2019 | 34 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar