Mesele

“Mesele” isimli kitapta, merhum Dündar Taşer’in geçmişten bugüne birçok hususun iç yüzünü aydınlattığı yazılarına yer verilmiş.Eserin adı kısa ama içindeki mevzuları...

“Mesele” isimli kitapta, merhum Dündar Taşer’in geçmişten bugüne birçok hususun iç yüzünü aydınlattığı yazılarına yer verilmiş.

Eserin adı kısa ama içindeki mevzuları öyle tarihi hususları içeriyor ki, azıcık göz gezdirdiğinizde dahi milletimizin değer yargılarına karşı oluşturulan şer cephelerinin hiç değişmediğini görüyorsunuz.

Son on beş yılda temin edilmek istenen; “huzur, güven, istikrar ve kalkınmaya” dair yapılan her hareket, şer kutuplarınca nasıl engellenmeye kalkılmışsa, iç ve dış tertipli ne kadar hareketler meydana gelmişse, hepsinin geçmişte de yaşandığının anlatıldığı bir kitap.

Eseri fesat ittifakı okumaz, çünkü bugün onların memleket ve millet üzerine salgıladıkları ve saldırdıkları fesatlıkların aynısını ataları yapmış ve zerre farklılık göstermeden şimdi de onlar uygulamaktalar.

Dolayısıyla hakikati görmeleri ve idrak etmeleri mümkün değildir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İsrafların En Büyüğü İnsan İsrafı 18 Nisan 2019 | 101 Okunma Kaç kahvehane kaç dönüm toprak 17 Nisan 2019 | 35 Okunma Toprağın merhameti 16 Nisan 2019 | 26 Okunma Mesele 15 Nisan 2019 | 26 Okunma Yerel kalkınmada Geyve örneği 12 Nisan 2019 | 45 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar