Bir Haçlı Denemesi 15 Temmuz

15 Temmuz FETÖ kalkışması, Haçlı Batılıların topraklarımız ve milletimiz üzerinde gerçekleşmesine mutlak olarak inandıkları son vuruşlarıydı.Biz Hilal toplumu olarak Haçlıları pek...

15 Temmuz FETÖ kalkışması, Haçlı Batılıların topraklarımız ve milletimiz üzerinde gerçekleşmesine mutlak olarak inandıkları son vuruşlarıydı.

Biz Hilal toplumu olarak Haçlıları pek âlâ tanıyoruz ve sadece bize değil, bütün bir İslam âlemine düşman olduklarını bilerek her türden saldırılarını bir şekilde püskürtüyoruz.

Haçlılar bu sefer en sağlam yerimizden vurdurdu. FETÖ terör örgütünü, finanse ettikleri diğer örgütlerden farklı şekilde dizayn ederek, 40 senedir hem milletimize hem devletimize beslettiler.

Evet, en sağlam yerimizden vurdular. Dinimizden, milli değerlerimizden aile ve harem kutsallarımıza kadar her zemine sızarak; ruhlarımızı da dinimizi de kirlettiler.

Toptan aldandık, aldatıldık. Ne insanlık tarihi ne İslam tarihi, böyle bir hadiseye şahit olmamıştır, bundan sonra da olacak değildir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çanakkale ve Edirne Tarihe Sırt Çeviren Zihniyetten Kurtulacak 21 Şubat 2019 | 17 Okunma Milli Sinema ve Diziler (2) 20 Şubat 2019 | 41 Okunma Milli Sinema ve Diziler (1) 19 Şubat 2019 | 35 Okunma İttihad ve Terakki’nin Kuruluşu ve Osmanlı Devletinin Yıkılışı Hakkında Bildiklerim 18 Şubat 2019 | 403 Okunma Zengin Hırsızlar 15 Şubat 2019 | 145 Okunma
TÜM YAZILARI