ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Ülkemizi Sırtlanlara Hipodrom Etmeyelim

Aklıselim sahibi insanlarımız, ülkemizi sırtlanlara hipodrom yapmak isteyenlere şu soruyu soruyor ve cevap istiyor: Soru şöyle:- “Şaha kalkmış bir Türkiye’nin, nihayet 80 yıl sonra devlet millet bütünleşmesi yaşayan bir Türkiye’nin geleceğine ipotek koymak isteyen; İsrail, Amerika, Avrupa ve bunların taşeronluğunu yapan bilumum terör örgütleri, neden muhalefet takımına her türlü desteği vermekte ve birlikte hareket etmektedirler?”Galiba sorunun cevabını 24 Haziran gecesi alacağız .

Hüseyin Öztürk
Hüseyin Öztürk Yeni Akit Gazetesi
18 Haziran 2018 | 44

Aklıselim sahibi insanlarımız, ülkemizi sırtlanlara hipodrom yapmak isteyenlere şu soruyu soruyor ve cevap istiyor: 

Soru şöyle:

- “Şaha kalkmış bir Türkiye’nin, nihayet 80 yıl sonra devlet millet bütünleşmesi yaşayan bir Türkiye’nin geleceğine ipotek koymak isteyen; İsrail, Amerika, Avrupa ve bunların taşeronluğunu yapan bilumum terör örgütleri, neden muhalefet takımına her türlü desteği vermekte ve birlikte hareket etmektedirler?”

Galiba sorunun cevabını 24 Haziran gecesi alacağız. “Amentü sahipleri mi” galip gelecek yoksa “Mescidi Dırarcılar mı” göreceğiz. Geçelim.

…………….

Şahsiyet, ehliyet ve mensubiyet sahipleri inanır ve bilirler ki, İsrail, Amerika ve bazı AB ülkelerinin önündeki en büyük engel Türkiye’dir.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER