ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hainlerin Ok Attığı Yere Ok Atmamak

Bilgileriyle, becerileriyle, görgüleriyle, tecrübeleriyle ve bütün bunların ötesinde vicdanlarıyla, dertleri millet ve devlet olmayan kirli ve çirkin bir tiyatro seyrediyoruz .

Hüseyin Öztürk
Hüseyin Öztürk Yeni Akit Gazetesi
25 Nisan 2018 | 50

Bilgileriyle, becerileriyle, görgüleriyle, tecrübeleriyle ve bütün bunların ötesinde vicdanlarıyla, dertleri millet ve devlet olmayan kirli ve çirkin bir tiyatro seyrediyoruz.

Gerçi CHP adlı örgütün bildiği tek şey kirli ve çirkin bir siyaset izlemektir ve kazançlarını da bu yolla elde etmektedirler.

CHP’nin siyasi tarihini öyle derinlemesine değil, yüzeysel olarak inceleyen her okumuş yazmış insanımız bu hakikati görebilir.

CHP’nin kayığına binerek; kurtuluşu çirkinliklerde, kirliliklerde arayanlara “pes” demenin dışında bir sözün harflerine yazık olur.

Çünkü siyasetsizlikleri sebebiyle devlet geleneğinden ve millet değerlerinden öylesine uzaklar ki, kumandaları dış istihbarat örgütlerinin eline geçmiş durumdadır.

Kendi hallerini tespit edemeyecek ve göremeyecek kadar kin ve öfke yükünü sırtlamış kimselere, “Allah yardım etsin, ıslah etsin duası” bile kinlerini artırır.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER