ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Millet olduğu için devlet vardır

Eğer başımızda millet iradesine inanan ve milletle birlikte hareket eden bir lider olmasaydı, kim bilir halimiz nice olurdu?Allah’a şükür ki, milli irade milletin elinde de büyük şeytan ABD ile ezeli İslam düşmanlıklarını sürekli canlı tutan Haçlı Avrupa’sına karşı duruşumuz yerli yerinde .

Hüseyin Öztürk
Hüseyin Öztürk Yeni Akit Gazetesi
13 Ekim 2017 | 43

Eğer başımızda millet iradesine inanan ve milletle birlikte hareket eden bir lider olmasaydı, kim bilir halimiz nice olurdu?

Allah’a şükür ki, milli irade milletin elinde de büyük şeytan ABD ile ezeli İslam düşmanlıklarını sürekli canlı tutan Haçlı Avrupa’sına karşı duruşumuz yerli yerinde.

Buna rağmen, fitne tazyiklerine “isteyerek ve bilerek aldananların”, estirdikleri fırtınalara karşı şerbetli olduğumuz halde, CHP ve benzeri “fesat med-cezirlerine” aldırış edildiği de oluyor.

Böyle hatalara bilerek yahut bilmeyerek hepimiz düşmekteyiz. ABD ve AB muhalefetinin içerideki yalama sözcülerinin ifadelerine inanır gibi oluyoruz.

Hâlbuki pekâlâ farkındayızdır ki;

İhanet, fitne, fesat, iftira ve benzeri insanlık dışı hasletleri kendilerine vazife edinmiş kişilerden doğruluk ve iyilik adına bir hayır beklenmez.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER