Recep Tayyip Erdoğan’ı yok etmek istiyorlar

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile cuma günü uzun bir sohbet imkânımız oldu. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin yürürlüğe geçmesinin üzerinden geçen iki yılın değerlendirildiği sohbette çok şey konuştuk.

Konuşulanların bir kısmı gazete ve televizyon haberlerine yansıdı zaten.

Türkiye’nin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni hayata geçirmesinin ardından karşılaştığı krizleri sistem sayesinde çok başarılı bir şekilde yürüttüğünü anlatan Oktay, 2018 finansal terör saldırısı, Doğu Akdeniz, sınır ötesi operasyonların sistemin başarısının sonucu olduğunu söyledi. Koronavirüs ile mücadeledeki başarının Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin bire bir yansıması olduğunu dile getiren Fuat Oktay’ın, sisteme yönelik eleştirilerle ilgili bir tespiti, Türkiye’nin son 10 yılda karşılaştığı saldırıların içyüzünü ve perde arkasını en net şekilde gözler önüne serdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Halife, Şentop mu Erdoğan mı? 21 Eylül 2020 | 964 Okunma Kan davalınızla kahvaltınızın menüsünde kim olacak? 14 Eylül 2020 | 165 Okunma Kripto okul açan sapkın kafa, kripto televizyon açmaz mı? 07 Eylül 2020 | 2.385 Okunma Kalkışma niyetiniz yoksa takviye kuvvetten korkmanıza gerek yok 31 Ağustos 2020 | 275 Okunma Hey Joe, bak adamın ne diyor? 24 Ağustos 2020 | 1.808 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar