Mahrem imam yazdı, Kılıçdaroğlu oynadı

Çok yoğun günlerden geçiyoruz. Günü başladığımız gündemle bitiremiyoruz. Sabah güne başka gündemle başlıyoruz, akşam başka gündemle yatıyoruz. Suriye idi, Libya idi, Doğu Akdeniz idi Kanal İstanbul idi, Türkiye’nin Otomobili idi derken, geçen hafta çok önemli bir olayı gözden kaçırdık.

Hürriyet Gazetesi’nin manşetinde yer alan Adil Öksüz’ün MİT’çi olduğu yalanıyla ilgili haber.

Fetullahçı hainler, 15 Temmuz’un başarısız olmasının ardından olayı üzerlerinden atmak için darbenin sivil beyni olan Adil Öksüz’ün MİT’çi olduğuna dair sahte belge düzenlemişlerdi. Hürriyet Gazetesi de bu sahte belge düzenleyen mahrem imamın yakalandığını ve itirafçı olduğunu manşetine taşıdı. Yeni Şafak Gazetesi de bu mahrem imamın CHP lideri Kılıçdaroğlu ve CHP’nin FETÖ Araştırma Komisyonu üyelerine gönderdiği 3 sayfalık sözde bilgi notunu haberleştirdi.

Başta Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP’nin neredeyse bütün sözcüleri ve gazeteci Can Ataklı, 15 Temmuz ile ilgili bütün söylemlerini o bilgi notuna göre şekillendirdiler. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tribündeki azmettiricileri de mi görmediniz, hakim bey! 24 Şubat 2020 | 1.945 Okunma Diyanet İşleri Başkanı’nı galiba ben yaktım 17 Şubat 2020 | 766 Okunma Ayak işlerinde madem bu kadar ısrarcısınız, azıcık yardım edelim 10 Şubat 2020 | 2.140 Okunma Gel artık ey çekik gözlü virüs 03 Şubat 2020 | 167 Okunma Deprem ve ecel 27 Ocak 2020 | 1.907 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar