Köpeklerine nal taktılar, itlerini at sanıyoruz

Fetullahçı Terör Örgütü ile ilgili kıramadığımız bir kısır döngü oluştu. Bu döngü şu: “Efendim madem Fetullahçı bir terör örgütü var. O halde bu örgütün siyasi ayağını bulalım veya siyasi ayağı ile niye mücadele edilmiyor?”

Bu konuda söyleyecek çok sözüm var. Bu tezi dile getirenlerle ilgili sıralayacak yüzlerce husus var. Ama bu yazımda hiç kimseyi itham etmeden, eleştirmeden çok samimi bir çağrı yapmak istiyorum. Evet, Fetullahçı hainlerin siyasi ayak dâhil her ayağı var. Bu örgüt zaten kırkayak ve bunlarda her ayak var. Dolayısıyla mücadeleyi bir ayak veya birkaç ayak üzerinden yaparsak varacağımız hiçbir sonuç yoktur.

Ülkemiz, milletimiz ve inancımız için bir terör örgütünden öte bir kötülük abidesi olan Fetullahçı alçaklarla mücadelede ayak işlerini bırakmamız lazım. Ayak işleri ile meşgul olursak, bu örgütün başının oyuncağı oluruz. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Diyanet İşleri Başkanı’nı galiba ben yaktım 17 Şubat 2020 | 761 Okunma Ayak işlerinde madem bu kadar ısrarcısınız, azıcık yardım edelim 10 Şubat 2020 | 2.140 Okunma Gel artık ey çekik gözlü virüs 03 Şubat 2020 | 163 Okunma Deprem ve ecel 27 Ocak 2020 | 1.905 Okunma Köpeklerine nal taktılar, itlerini at sanıyoruz 20 Ocak 2020 | 2.056 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar