Köpeklerine nal taktılar, itlerini at sanıyoruz

Fetullahçı Terör Örgütü ile ilgili kıramadığımız bir kısır döngü oluştu. Bu döngü şu: “Efendim madem Fetullahçı bir terör örgütü var. O halde bu örgütün siyasi ayağını bulalım veya siyasi ayağı ile niye mücadele edilmiyor?”

Bu konuda söyleyecek çok sözüm var. Bu tezi dile getirenlerle ilgili sıralayacak yüzlerce husus var. Ama bu yazımda hiç kimseyi itham etmeden, eleştirmeden çok samimi bir çağrı yapmak istiyorum. Evet, Fetullahçı hainlerin siyasi ayak dâhil her ayağı var. Bu örgüt zaten kırkayak ve bunlarda her ayak var. Dolayısıyla mücadeleyi bir ayak veya birkaç ayak üzerinden yaparsak varacağımız hiçbir sonuç yoktur.

Ülkemiz, milletimiz ve inancımız için bir terör örgütünden öte bir kötülük abidesi olan Fetullahçı alçaklarla mücadelede ayak işlerini bırakmamız lazım. Ayak işleri ile meşgul olursak, bu örgütün başının oyuncağı oluruz. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Salkım Hanım’ın Taneleri, muhalefetin teraneleri 06 Nisan 2020 | 2.311 Okunma İlle de yerli olsun ister çamurdan olsun 30 Mart 2020 | 1.680 Okunma Temiz eller tamam ya kirli kalp ve zihinler 23 Mart 2020 | 97 Okunma Hangi korkuların esirisiniz? 16 Mart 2020 | 1.910 Okunma Kendini patlatma sırası Kılıçdaroğlu’nda 09 Mart 2020 | 2.517 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar