Savunma Sanayii Başkanlığı, TÜSİAD'a güvenebilir mi?

Gecikmeli de olsa, ''Türkiye yönetilemiyor, bu hükümet gitmeli'' algı operasyonuna, yani Biden cephesine TÜSİAD yönetimi de sürüldü. ABD Başkanı Biden, biliyorsunuz daha Başkan seçilmeden önce Erdoğan'ı...

Gecikmeli de olsa, ''Türkiye yönetilemiyor, bu hükümet gitmeli'' algı operasyonuna, yani Biden cephesine TÜSİAD yönetimi de sürüldü.

ABD Başkanı Biden, biliyorsunuz daha Başkan seçilmeden önce Erdoğan'ı devirmek için darbe dışındaki yolların kullanılması projesini ortaya atmıştı.

Muhalefet partileri, PKK, FETÖ, fonlanan medya/sosyal medya, 5. Kol elemanları, etki ajanları hepsi bir süredir zaten devredeydi.

Nihayet, Türk Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) da sütre gerisinden çıktı.

Kılıçdaroğlu'nun Aralık 2021'deki telefonu ile erken seçim baskılarında da TÜSİAD rol kapmıştı.

Hayat pahalılığı, enflasyon, döviz kuru üzerinden yürütülen algı operasyonunda, TÜSİAD'ın görev alması elbette şaşırtıcı değil.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Madrid zirvesi; kaderin üstünde bir kader vardır… 02 Temmuz 2022 | 574 Okunma Kandil ve Pensilvanya'da panik… 30 Haziran 2022 | 1.348 Okunma Yangını çıkaranı, FETÖ kullanmış olabilir mi? 25 Haziran 2022 | 869 Okunma Ahmet Türk CHP'ye, Kandil'in tehditlerini iletti 23 Haziran 2022 | 1.347 Okunma Gül, Arınç, vs; Erdoğan karşıtlarının problemi 18 Haziran 2022 | 2.342 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar