Kılıçdaroğlu: Kişi kişiyi kendi gibi bilir...

Ülkemizin Cumhurbaşkanını itibar suikastı ile aşağılamaya kalkan, maalesef ülkemizdeki ana muhalefet partisinin lideri. Ne demeli? Kişi kişiyi kendi gibi bilir. Kılıçdaroğlu, FETÖ’nün önünde eğilmiş biridir.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Katar ziyaretinden bir fotoğrafı gündeme getirerek, “para için eğildiğini” söyledi.

Videosu seyredildiğinde asla böyle bir şey olmadığı çok net görüldüğü halde, Erdoğan, koronavirüs salgını sebebiyle gönül selâmı verdiği besbelli olduğu halde, Kılıçdaroğlu üstüne basa basa;

''Bakın bugün Karar gazetesinde bir fotoğraf var. Erdoğan'la yurt dışından gelen bir yöneticinin fotoğrafı var. Erdoğan'ın onun önünde nasıl eğildiğini görüyorsunuz. Niye eğiliyor, para için'' dedi.

Kılıçdaroğlu, bu yalanı/çarpıtmayı Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan'ı ziyareti sonrasında yaptı.

Ne demeli?

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’nı bu şekilde aşağılamayı, Ermenistan Başbakanı yapsa, o bile ayıplanır. “Sen Türkiye’nin Cumhurbaşkanını nasıl aşağılarsın? Sen de hiç mi utanma yok? O Cumhurbaşkanı halkın seçtiği ve Türk milletini temsil eden bir insan.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhuriyetin en büyük kaybı… 24 Ekim 2020 | 876 Okunma İyi Parti dört sebepten karıştı… 22 Ekim 2020 | 4.145 Okunma Erken seçim lâfının devamında ne var? 17 Ekim 2020 | 955 Okunma AYM, darbecilerin bel bağladığı bir kurum olamaz… 15 Ekim 2020 | 512 Okunma Kılıçdaroğlu: Kişi kişiyi kendi gibi bilir... 10 Ekim 2020 | 1.121 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum