Kılıçdaroğlu CHP'ye değilse, kime faydalı?

CHP’ye oy vermeyen bizler, bu partinin kurultayı, genel başkanı ve yöneticileri ile neden uğraşıyoruz. Çünkü Türkiye’yi uğraştırıyorlar. CHP bugün yönetim anlayışı ile...

CHP’ye oy vermeyen bizler, bu partinin kurultayı, genel başkanı ve yöneticileri ile neden uğraşıyoruz.

Çünkü Türkiye’yi uğraştırıyorlar. CHP bugün yönetim anlayışı ile Türkiye’nin bir güvenlik sorunudur.

İki terör örgütü FETÖ ve PKK ile PKK’nın partisi HDP ile ilişkilerinde CHP, ülkemiz için bir tehdit unsuru haline gelmiştir.

“Gülen cemaati”, gerçek yüzünü gösterip FETÖ olduktan sonra CHP ile beraber yürüyüşüne dair bu sütunda belgeleriyle belki 10 yazı yazdım. Başka gazete ve televizyonlarda da yine belgeli onlarca yazı yazıldı, konuşmalar yapıldı.

Bu FETÖ-CHP yoldaşlığı ne zamandan beri var? FETÖ’nün Baykal’la ilgili kasetinin yayınlanması sonrasında Kılıçdaroğlu’nun genel başkan olmasından beri var.

Geçtiğimiz hafta sonu CHP’nin kurultayında 9 seçim kaybetmesine rağmen Kılıçdaroğlu 6. Defa CHP’ye genel başkan seçildi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akşener'in evi neresi? 08 Ağustos 2020 | 167 Okunma Bizim değerlerimizin sözleşmesi lâzım… 06 Ağustos 2020 | 224 Okunma Cumhuriyet'le inatlaşma iddiası 01 Ağustos 2020 | 266 Okunma Kılıçdaroğlu CHP'ye değilse, kime faydalı? 30 Temmuz 2020 | 310 Okunma Ayasofya camii: Biz sevindik, birileri üzüldü… 25 Temmuz 2020 | 2.687 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar