Kadir İstekli kayıp mı?

İnsanlığımızdan utandıran bir olay var. Bunu da mı görecektik, duyacaktık? 6 yaşında kız çocuğu, ailesinin elleriyle tecavüzcüye mi teslim edilmiş? 1. iddialar doğru ise Olayla ilgili iddia doğru...

İnsanlığımızdan utandıran bir olay var. Bunu da mı görecektik, duyacaktık? 6 yaşında kız çocuğu, ailesinin elleriyle tecavüzcüye mi teslim edilmiş?

1. iddialar doğru ise

Olayla ilgili iddia doğru ise insanlık adına facia, Müslümanlar için çok yaralayıcı, zarar verici bir kötülük.

Şu anda yargıda, sadece altı yaşında evlendirildiğini söyleyen H.K.G.'nin şikâyetindeki iddialar var. Babası, annesi, ağabeyi, kız kardeşleri iddiaları doğrulamıyor.

Nereden bakarsanız bakınız, çocuğa/masumiyete tecavüze, insan olan hiç kimse tahammül edemez. Böyle bir olay yaşanmışsa, suçlu kim olursa olsun, konumu ne olursa olsun, anne/baba/tarikat demeden suçlular hak ettikleri cezayı hem de geciktirilmeksizin çekmelidir.

2. Karanlık noktalar

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhuriyet'te ve ABD'de 6'lı masanın dağılma endişesi… 04 Şubat 2023 | 932 Okunma Akşener: Sen Kemal, zor gelirsin… 02 Şubat 2023 | 1.676 Okunma Akşener'den Kılıçdaroğlu'na 'Paçacı' operasyonu… 28 Ocak 2023 | 1.800 Okunma Erdoğan'ın kazanması için ters manyel yapanlar… 26 Ocak 2023 | 1.286 Okunma 6'lı masadakiler, FETÖ gibi ABD'ye kanmasalar… 21 Ocak 2023 | 452 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar