Fetih Suresi okunuyor, çünkü…

Türkiye’den Suriye’ye doğru öyle bir pınar akıyor ki, umutları yeşertiyor, güven bahçelerine hayat veriyor ve kirleri, zararlı olanları sürükleyip götürüyor.  Evet, Türkiye...

Türkiye’den Suriye’ye doğru öyle bir pınar akıyor ki, umutları yeşertiyor, güven bahçelerine hayat veriyor ve kirleri, zararlı olanları sürükleyip götürüyor. 

Evet, Türkiye asırlık düşmanlarına meydan okuyor. 

Bu meydan okumada; samimi vatan evlatlarının, siyasî muhalefet anlayışını bir kenara bırakan makul insanların, büyük çoğunluğun “hepimiz Türkiye’yiz”, “başka Türkiye yok” haykırışı var. 

İşgalden bahseden HDP’nin başını çektiği çatlak seslere, artık kim oldukları, kime hizmet ettikleri ortaya çıkmış zavallıların suskunluğuna bakmayınız. 

Aziz milletimizin inancına, kültürüne, tarihine yakışan askerî harekât, 4. gününde sadece cephede değil, içimizde, millet varlığımızda yeni yollar açıyor. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Operasyon, muhalefetin HDP hesaplarını bozdu 26 Eylül 2020 | 969 Okunma HDP'yi şeytanlaştırmak… 24 Eylül 2020 | 525 Okunma Aha, hilafeti de AK Parti mi kaldırdı? 19 Eylül 2020 | 440 Okunma FETÖ'cülük denilince kahkaha atmışlar… 17 Eylül 2020 | 1.461 Okunma CHP'ye bak, Macron'a ne diyor? 12 Eylül 2020 | 2.473 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar