Davutoğlu ile Babacan da dinledi mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Kabinesi İki Yıllık Değerlendirme Toplantısı”ndaki açıklamaları, her bölümü ile üzerinde uzun uzun...

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Kabinesi İki Yıllık Değerlendirme Toplantısı”ndaki açıklamaları, her bölümü ile üzerinde uzun uzun durulmayı hak ediyor.

İki yıla sığdırılan hizmetleri dinleyince, bu ülkede bir kesimin, muhalefet adına gerçekten hazımsızlık, tahammülsüzlük ve nankörlük içinde olduğunu bir daha anlıyorsunuz.

Keşke Kılıçdaroğlu, Akşener, Karamollaoğlu, Davutoğlu ve Babacan da dinleseydi acaba felâket tellâllığından vazgeçerler miydi?

2 saat 15 dakikada eğitimden sağlığa, milli savunmadan sosyal devlet yardımlarına, ulaşımdan teknolojik hamlelere kadar anlatılan hizmetlerin güzelliğini insaf sahibi herkes teslim eder.

Kendileri bu hizmetlerden yararlandıkları halde, bir türlü takdir etmeyenlerin bahaneleri de var. Sık olarak da, “yapıyorlarsa ceplerinden mi yapıyorlar, bizim vergilerimizle yapıyorlar…” diye dikleniyorlar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2 saati aşan değerlendirmeleri ha

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bizim değerlerimizin sözleşmesi lâzım… 06 Ağustos 2020 | 224 Okunma Cumhuriyet'le inatlaşma iddiası 01 Ağustos 2020 | 265 Okunma Kılıçdaroğlu CHP'ye değilse, kime faydalı? 30 Temmuz 2020 | 310 Okunma Ayasofya camii: Biz sevindik, birileri üzüldü… 25 Temmuz 2020 | 2.687 Okunma Davutoğlu ile Babacan da dinledi mi? 23 Temmuz 2020 | 3.478 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar