Boğaziçi'nde kendini bitirenler…

Ey devletin ve milletin karşısında saf tutanlar! Görmüyor musunuz, güvendiğiniz dağlara kar yağdı. Biliniz ki işiniz zor, hem de çok zor…

Boğaziçi Üniversitesine rektör atanmasına yönelik protestoların hedefi, elbette Cumhurbaşkanı Erdoğan’dır.

Bu protestoların demokrasi, bilimsel özgürlük falan kisvelerine bürünmesi, bu ülkede cunta darbelerini, 15 Temmuz ihanetini görmüş kimseyi ikna edemez, inandıramaz.

Gösterilerin organize olması, Mısır’daki Sisi darbesinde öne çıkan sosyal medya üzerinden tezgâh kurulması ve en önemlisi teröristlerin işin içinde olması; Gezi kalkışmasından daha çaplı bir hazırlık ile karşı karşıya olduğumuzun göstergesidir.

Hedef rektör ataması olsaydı, o “katil polis” sloganı atılır mıydı?

Rahatsızlık, polisimizin, Mehmetçiğin PKK’nın belini kırmasıdır.

PKK’nın, FETÖ’nün, bütün devlet ve millet düşmanlarının Boğaziçi’ndeki militanlara, teröristlere destek vermesi şaşırtıcı mıdır?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gülen'in mezarı Amerika'da mı olacak? 23 Ocak 2021 | 3.536 Okunma Gülen, Kılıçdaroğlu'na “Çilingiroğlu” diyordu… 21 Ocak 2021 | 7.609 Okunma Kobani: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan… 16 Ocak 2021 | 1.747 Okunma Kaset: Neden Baykal gitti, Kılıçdaroğlu geldi? 14 Ocak 2021 | 4.803 Okunma Boğaziçi'nde kendini bitirenler… 09 Ocak 2021 | 1.486 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar