AYM, darbecilerin bel bağladığı bir kurum olamaz…

Anayasa Mahkemesi Üyesi Engin Yıldırım'ın, Twitter'dan 'Işıklar yanıyor' diyerek paylaştığı mahkeme binasının gece çekilmiş fotoğrafı, birden darbe ve FETÖ’nün kripto elemanlarının...

Anayasa Mahkemesi Üyesi Engin Yıldırım'ın, Twitter'dan 'Işıklar yanıyor' diyerek paylaştığı mahkeme binasının gece çekilmiş fotoğrafı, birden darbe ve FETÖ’nün kripto elemanlarının neler yapabileceği tartışmalarını gündeme taşıdı.

Sadece Anayasa Mahkemesi için değil, demokrasi ve hukuk için de kara bir tablo.

Anayasa Mahkemesi gündeme; kendini bilmez bir üyesinin, “akşam saatiydi, mesai bitiminde bahçede yürüyüş yapıyordum. Binamızın bir fotoğrafını çekeyim dedim, sonra da ışıkların yanmasından etkilendim” demesiyle mi gelmeliydi?

Şuna bakınız, bir Anayasa Mahkemesi üyesi, 27 Nisan e-muhtırası gibi sosyal medya hesabından Türkiye’nin yöneticilerine meydan okuyor.

Tam da FETÖ aymazlığı... “Geri geleceğiz”, “hesap soracağız” diyen FETÖ’cüler kim bilir nasıl heyecanlanmıştır?

Hâlâ 15 Temmuz’daki diriliş ruhundan, milletin darbe heveslilerine karşı kararlılığından habersiz gafiller var, durmad

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhuriyetin en büyük kaybı… 24 Ekim 2020 | 883 Okunma İyi Parti dört sebepten karıştı… 22 Ekim 2020 | 4.146 Okunma Erken seçim lâfının devamında ne var? 17 Ekim 2020 | 955 Okunma AYM, darbecilerin bel bağladığı bir kurum olamaz… 15 Ekim 2020 | 512 Okunma Kılıçdaroğlu: Kişi kişiyi kendi gibi bilir... 10 Ekim 2020 | 1.123 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar