Malum takıma göre

1 AK Parti ve Tayyip Erdoğan düşmanlığında tecessüm etmiş İslam karşıtı, Kemalist/Atatürkçü takıma baktığınızda başınız dönerse kendinizde bir rahatsızlık...

AK Parti ve Tayyip Erdoğan düşmanlığında tecessüm etmiş İslam karşıtı, Kemalist/Atatürkçü takıma baktığınızda başınız dönerse kendinizde bir rahatsızlık aramayın.

Çünkü görecekleriniz gerçekten baş döndürücü mahiyette.

Virüs salgınının başlangıcında, söz konusu virüs neden Türkiye’ye gelmiyor diye tepiniyorlardı. Daha da akıllıları ‘olur mu öyle şey; virüs Türkiye’ye geldi ama Sağlık Bakanı onları evinde misafir ediyor, kimseye göstermiyor, sonra da virüs yok diye açıklama yapıyor’ diyorlardı.

Şimdilerdeyse; ‘Bizim ne özelliğimiz var ki virüs bize görece az hasar versin, en büyük hasar bizde olmalı. Sağlık Bakanı babacan ve kimseyi doğrudan muhatap almayan tavrıyla illüzyon yapıyor ve bütün Türkiye’yi sanal bir gerçekliğe inandırıyor. Sayılar daha büyük olmalı…’ diye höykürüyorlar.

Gel de şaşma, şaşırma.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP Projesi, dolayısıyla Kemalizm, dolayısıyla Atatürkçülük baştan yanlıştır 27 Eylül 2020 | 172 Okunma Fiziki mesafe 25 Eylül 2020 | 106 Okunma Veyl olsun 20 Eylül 2020 | 300 Okunma Demek ki sesim fazla çıkmıyor 18 Eylül 2020 | 160 Okunma 'Şekere alışmış akrebi öldürmezsen şekerden zehir yapacaktır' 13 Eylül 2020 | 191 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar