Açıklamak şart oldu 

1 Fehmi Koru Cuma akşamı Habertürk Televizyonu’nda idi. Aynı saatlerde, asıl Amerikan Açık Tenis Turnuvası’nda tek erkekler yarı final maçı oynayan Rus Medmedev ile Bulgar Dimitrov’u seyrettiğim için...

Fehmi Koru Cuma akşamı Habertürk Televizyonu’nda idi. 

Aynı saatlerde, asıl Amerikan Açık Tenis Turnuvası’nda tek erkekler yarı final maçı oynayan Rus Medmedev ile Bulgar Dimitrov’u seyrettiğim için Fehmi Koru’nun konuşmasından kısa parçalar dinleyebildim. 

Fehmi Koru’nun, Ali Babacan başkanlığında kurulması beklenen yeni siyasi parti, o partinin siyasi tavrı, duruşu ve özellikle Ak Parti ile oluşacak ilişkilerine dair söylediklerinin geniş analizini başka bir zamana bırakarak iki hususun altını çizmek istedim. 

Birincisi; Fehmi Koru; yeni oluşuma ihtiyaç olduğu iddiasını temellendirmek bağlamında diğer devletlerden örnekler vererek diyor ki; bütün dünya mevcut statükodan rahatsız ve onu değiştiriyor. 

Tam da bizim önceki yazımıza denk geldi. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Maturidi dersleri - Ek ders-1 19 Eylül 2019 | 230 Okunma Boğazın üstünden ebabil kuşları uçar mı?  15 Eylül 2019 | 2.574 Okunma Değişen bir şey yok 12 Eylül 2019 | 2.281 Okunma Açıklamak şart oldu  08 Eylül 2019 | 3.347 Okunma Yaşasın... 05 Eylül 2019 | 2.047 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar