Yılın Teknik Direktörü, Okan Buruk!.

"Teşekkürler Çaykur Rizespor, Geride bıraktığımız sezonda tam 8 ay boyunca çalıştığım ve her anından büyük keyif aldığım Çaykur Rizespor'daki teknik direktörlüğümü bugün itibariyle üzülerek bitirme kararı almış bulunmaktayım.

Bu keyifli ama yorucu süreçte yeteri kadar vakit ayıramadığım ailem ile daha çok beraber olma adına böyle bir karar aldım.
Bu 8 aylık süreç içerisindeki her maçta sonuç ne olursa olsun başta şahsım olmak üzere tüm teknik ekibe huzurlu bir çalışma ortamı hazırlayarak yanımızda olan ve devam etmemiz için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olan ve bu zaman kadar bizi bekleyen Başkan Hasan Kartal'a, yönetim kurulumuza, sportif direktörümüz Yılmaz Bal'a, saha içerisinde ve saha dışında Çaykur Rizespor'a yakışacak şekilde her zaman her şeylerini veren değerli futbolcularımıza, takımımızla çalışan tesislerimizin emektar çalışanlarına kendim ve tüm ekibim adına teşekkür ediyorum
.
Göreve geldiğimizde sadece 3 puanı olan hatta ilk devreyi ligin en son sırasında bitiren takımlarının bu kötü durumuna rağmen, ekibimi her zaman destekleyen ve iç saha dış saha fark etmeden Çaykur Rizespor'a ayrılan bütün koltukları doldurup yanımızda olan, birlikte sevinip birlikte üzüldüğümüz taraftarlarımıza yürekten teşekkürü bir borç bilirim.
Unutulmayacak anılarla ayrıldığım Çaykur Rizespor'a yeni sezonda başarılar diler, tüm kalbimle ve dualarımla onların yanında olduğumu belirtir, tekrar bir gün birlikte çalışmayı ve aynı heyecanı yaşamayı umut ederim."
Şu veda mektubunun güzelliğine bakar mısınız?.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ya biz Yüksel, ya biz yaratmadık mı canavarı?. 19 Temmuz 2019 | 181 Okunma Turizm Devlet Politikasıdır!. 18 Temmuz 2019 | 126 Okunma Jeff Bezos’u Türk sahillerinde ağırlamak.. 17 Temmuz 2019 | 325 Okunma O gecenin isimsiz kahramanı.. 16 Temmuz 2019 | 3.844 Okunma Garcia’ya Götürülecek Mektup!.. 14 Temmuz 2019 | 106 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar