Türkiye’ye söven adamın ayağına giden Dursun!.

Galatasaray'ı maddi manevi çökerten Dursun, şimdi de poposunu kurtarmak için son çareyi bu ülkeye, uğruna can verdiğimiz cumhuriyetimize söven "Bu ülke Çavuşescu'nun Romanyası'na döndü" diyen...

Galatasaray'ı maddi manevi çökerten Dursun, şimdi de poposunu kurtarmak için son çareyi bu ülkeye, uğruna can verdiğimiz cumhuriyetimize söven "Bu ülke Çavuşescu'nun Romanyası'na döndü" diyen aşşağılık adamı, medyadaki bazı tiplerin de desteğiyle, Galatasaray'ın başına getirmek için Romanya'ya gitmiş..
Arkasında durduğu İgor'la bu işin yürümeyeceği, İsveç köylüleri önündeki rezil maçlar sonu, Avrupa Kupasından elenmeyle ortaya çıkınca kopan kıyameti durdurmak ama bu arada tükürdüğünü de yalamamak için yılana sarılmaya gitti Dursun iyi mi?. Utanın kongre üyeleri.. Utanın Divancılar..
Ülkeme söven adam Galatasaray'a "Üst akıl" diye gelecekmiş..
Ne demek bu?.
"Ben her şeyi bilirim" diye her şeye el koyan Dursun'un aklı yetmezmiş, demek.. Futbol şubesinin başına getirdiği kardeşinin aklı da ermezmiş, demek.
Hele futbol takımını yöneten İgor'un aklı hele sıfırmış, demek...
Onun için bunların hepsinin tepesine bir "Üst akıl lazım" itirafı böyle yapılır ancak.
Günah Dursun'da değil tabii. Uyuşuk Kongre ve Pısırık Divan'da da değil..
Türk medyasına bakın.. Türkiye'ye söven bu adamı ya milli takım, ya Galatasaray'ın başına getirmek için çırpınan Türk medyasına?.
Üstelik Dursun ve İgor'a en çok sahiplenenler arasında bulunan Öcal Ağbim ve benden başka Luce denen adam için "Gelemez" diyen tek kalem yok..
Manşetlerden giriyorlar "Teşvik" haberlerini.. Bunun adı meslek dilinde "Aman alın" demektir. İyi bilirim.. Ama benim spor medyam bu.. Kalemler hep hesap peşindedir..
Şimdi Fatih Terim, sözleşmesinde yazılan 3.5 milyon euro tazminatı alacak diye kıyamet kopuyor. 13.5 milyon lira ediyor bu..
Peki bu Dursun, adını bile bilmediğimiz bir Ganalı'yı almak için Osmanlıspor'un ayağına giden Dursun, o adamı kaça alıyor?.
"Ünal Aysal bu kulübü batırdı. Ben toparlayacağım" diye iş başına gelen Dursun.. Batışı önlemek için Riva ve Florya'yı satan Dursun..
Ünal hiç değilse Drogba ve Sneijderleri getirirken, "İnen uçakları" ve getirdiği "Çilekleri" ile kulübün, artık satacak Riva ve Floryası da kalmayan Galatasaray'ın banka borçlarını daha da arttıran Dursun nam zat, Osmanlıspor'un 350 bin euroya transfer ettiği adamı, 17.1 milyona alırken, ayni medyadan çıt çıkmadı.
Oysa Fatih'in tazminatı 13.5 milyon, Türk Lirası iken, Dursun'un isimsiz adam için Galatasaray'ın başına açtığı yeni borç 17.1 milyon, euro idi.. 17.1 milyon euro..
350 bin euroluk adamın maliyeti 17.1 milyon euro..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
SABAH yeniden doğuyor!.. Türkiye için!.. 28 Ekim 2020 | 15 Okunma İmamoğlu Başkan’ın “Komik” ekibi... 27 Ekim 2020 | 8.129 Okunma Sevgili Ahmet’in ardından... 25 Ekim 2020 | 374 Okunma Almanya’da neden korona paniği var? 24 Ekim 2020 | 914 Okunma Kurallar!.. Şımarık ünlüler... Ve özgürlük... 23 Ekim 2020 | 1.200 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar