Ozan’ın öykücülüğü de varmış!..

******YA YA YA! ŞA ŞA ŞA! KARAKARTAL ÇOK YAŞA!!! Cuma: 7.45 (Okul Bahçesi'nde) Ali Abi maşallah bugün yine formundaydı. Umurbey'den beş dakikada Dürdane sırtlarına vardık. Bazen ona Red Kit'in kıyafetlerini...

***

***

YA YA YA! ŞA ŞA ŞA! KARAKARTAL ÇOK YAŞA!!!
Cuma: 7.45 (Okul Bahçesi'nde)
Ali Abi maşallah bugün yine formundaydı. Umurbey'den beş dakikada Dürdane sırtlarına vardık. Bazen ona Red Kit'in kıyafetlerini giydiriyorum.
- Çok sevdiğim Düldül'e bu öyküde yer yok. Ali Abi'nin Mercedes marka minibüsü ondan rol çaldı.
- O Amerikalı kovboy nasıl gölgesinden hızlı silah çekiyorsa bizim Ali Abi de o hesap.
Zannedersin ki minibüsü o değil de Emre Yerlici sürüyor. Rallici mübarek! Kırk dakikalık yolu neredeyse yirmi dakikada aldık.
Yok yok! Biraz abarttım galiba. Adamın günahını almayayım. Zaten sınav günleri hep böyle olur, zaman Uludağ'ın tepesinde esen çılgın rüzgârlar gibi geçer.
Okulun bahçe kapısından adım atmaya göreyim, yüreğim hızla ve gittikçe gürleşerek tremolo yapan timpani misali kulağımın dibinde çalmaya başlar. Bugün de öyle oldu.
Yarın da Beşiktaş'ın maçı var!
Ya ya ya! Şa şa şa! Karakartal çok yaşa!..
Neredeyse 8.30...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘Atam için söyle Murat!..’ 11 Eylül 2021 | 169 Okunma Turizmi kafa değil, dolar olarak konuşmalıyız!.. 10 Eylül 2021 | 337 Okunma ‘Ülkede şeytani düzen var!..’ 09 Eylül 2021 | 984 Okunma ‘Memleket kışlaya döndü... Peki şimdi?..’ 08 Eylül 2021 | 488 Okunma Milli birliğimize ilaç... Türk Mutfağı!.. 07 Eylül 2021 | 245 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar