Neticeler doğru, Fatih Terim yanlış!..

"Galatasaraylılar bilmelidir ki, biz doğru yoldayız, neticeler yanlış" diyor, ekranda gördüğüm Fatih Hocam.. Ama sadece Galatasaraylılar değil, dünya biliyor ki, tam tersi.. "Neticeler doğru, Fatih Terim yanlış!." ...

"Galatasaraylılar bilmelidir ki, biz doğru yoldayız, neticeler yanlış" diyor, ekranda gördüğüm Fatih Hocam.. Ama sadece Galatasaraylılar değil, dünya biliyor ki, tam tersi..
"Neticeler doğru, Fatih Terim yanlış!."
"Sorumlu olan benim" diye kabadayılık ettikten sonra, suçun tümünü birer birer futbolculara atarak konuşan Terim'e artık inanan kalmadı..
Dün gece maçtan sonra, ekranlara da baktım. Konuşan herkes tek suçlu olarak Fatih Terim'i gösteriyor artık, hem de her konuda. İdmandan maça, futbolla ilgili her konuda suçlanıyor artık Fatih..
Hepsinin ortak eleştirilerinin başında şu var..
"Formalar adaletsiz dağıtılıyor.."
Aynen öyle.. Terim, formaları tamamen kişisel sempati ve antipatileri ile dağıtıyor. Bu yüzden de hiçbir futbolcuya, özellikle de gençlere hiç güven vermiyor.
Haftalar evvel yazmıştım bunu manşetten Hocam ve demiştim ki..
"Bu futbolcular senin için...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dünya güzeli Van Gölü’nden merhaba!.. 10 Ekim 2021 | 358 Okunma İstanbul’da yaşıyorum, gözlerim kapalı... 09 Ekim 2021 | 197 Okunma ‘Eriyen yüz emojisi’ geliyor!.. 08 Ekim 2021 | 161 Okunma Yalnız gündüz kuşağı programlarına mı?.. 07 Ekim 2021 | 284 Okunma İyilik yaptık mı, denize atmıyoruz!.. 06 Ekim 2021 | 502 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar