Netflix’ten ders aldınız mı, bizim kanallar?..

******Safter'in yazdığı dizileri de, filmleri de izledim. Benim gibi "Dizi izlemez/Dizi düşmanı" Hıncal, Netflix dizilerini niye izledi, diye kimse merak etmesin.. Benim dizi düşmanlığım yok.. Benim düşmanlığım...

***

***

Safter'in yazdığı dizileri de, filmleri de izledim. Benim gibi "Dizi izlemez/Dizi düşmanı" Hıncal, Netflix dizilerini niye izledi, diye kimse merak etmesin..
Benim dizi düşmanlığım yok.. Benim düşmanlığım, nefretim, kinim, ne derseniz deyin artık hepsi, bizdeki uygulamaya..
Biri yaptı, ötekiler cümbür cemaat peşinden gittiler..
Akşam yemeği ailecek yenmiş. Ana haberler de bitmiş.. Aile bir arada.. Tüm ailenin birlikte izleyeceği bir program istemez mi şimdi "Aile İzleme Saati!."
Tüm ailenin bir arada ve salonda bulunduğu saat olduğu içindir onun adının "Aile İzleme Saati" olması.. Sonra dışarı çıkanlar başlar.. Odasına çekilenler başlar.. Salon eksilir. PT2 başlar.. Yani Prime Time 2.. Aile İzleme Saati, Prime Time 1'dir (PT1). Televizyonların en fazla açık ve önlerinde oturanların en fazla olduğu zaman sürecidir. Bu yüzden reklamlar da en pahalıdır.
Yani...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cem Mansur’u İmamoğlu atadı. Peki kim attı?.. 02 Aralık 2021 | 252 Okunma Ekrem İmamoğlu, Nurettin Sözen’in yolunda... 01 Aralık 2021 | 1.369 Okunma Düşmanın öldü, ama gene olmadı, Fatih Terim!.. 30 Kasım 2021 | 1.207 Okunma Türk keçe sanatı dünyada canlanıyor!.. 28 Kasım 2021 | 203 Okunma Bir Cumhuriyet Anıtı Tankut Öktem’i ziyaret... 27 Kasım 2021 | 122 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar