Küçük tartışmanın “Dev” finali!.

İşte tarihe not düşüren, işte ulusun hele bu günlerde en çok ihtiyaç duyduğu, hasreti, özleme cevap veren "Aile fotoğrafı"..


İşte tarihe not düşüren, işte ulusun hele bu günlerde en çok ihtiyaç duyduğu, hasreti, özleme cevap veren "Aile fotoğrafı".. Soldan sağa.. Kız Yıldırım.. İsmail Küçükkaya.. Bay İmamoğlu.. Bayan İmamoğlu.. Bayan Yıldırım.. Bay Yıldırım.. Oğul İmamoğlu.. Kardeşlerin bir araya gelemez olduğu günümüzde ve ülkemizde bu fotoğrafın anlamını ve mesajını herkes doya doya içine sindirmeli..

Eğer sonunda, sayfamın tam tepesinde gördüğünüz bu "aile fotoğrafı" çekilmeseydi, Türkiye'nin 19 yıldan beri hasret kaldığı ve hepimizin günlerden beri her türlü programını ayarlayıp, "canlı yayınlayan" bilmem kaç kanaldan birinin karşısına geçtiği tartışma için "Dağ fare doğurdu" başlığını atmaya karar vermiştim, yayının nerdeyse dörtte üçü geçerken..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir muhteşem Sezen!.. Yeniden.. 28 Şubat 2020 | 2.297 Okunma Gazeteciler ve “Ismarlama” muhabirler... 27 Şubat 2020 | 2.874 Okunma İnsan köpeği ısırırsa haber mi, hâlâ?. 26 Şubat 2020 | 2.343 Okunma Kapımıza dayanan virüs!. Çin mi? Kıyamet mi?.. 25 Şubat 2020 | 2.986 Okunma Donald Trump, Filiz Akın ve Hıncal Uluç’tan doğan proje!.. 23 Şubat 2020 | 166 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar