İşte devlet adamı ve devlet adamlığı...

Pazar günü, "Notlar" yazmıştım. "Biriken konuları eritmek için bugün kısa kısa sıralıyorum. Sayfanın aldığı kadarı girer" diye.. Bu notların içindeydi işte, Turizm...

Pazar günü, "Notlar" yazmıştım. "Biriken konuları eritmek için bugün kısa kısa sıralıyorum. Sayfanın aldığı kadarı girer" diye.. Bu notların içindeydi işte, Turizm Bakanlığı'nın açıklaması..
"Bakan Ersoy, ilk defa 'İspanya'dan fazla turist aldık' demiş. Benim için önemli olan insan sayısı değil, gelen insanın ne bıraktığıdır. Adam başı kaç dolar kalıyor ülkemize?.. Karalarımızı ve denizlerimizi ucuza mı kirlettiriyoruz" demiştim. Koca yazının içinde iki satır ve tekrar ediyorum, günlerden pazar..
Saat 11'e doğru telefonum çaldı. "Çaldı" lafın gelişi. Benim telefonum çalmaz. Biri aradı mı, ekran parlar ve üzerinde bir isim ya da numara belirir.
Numaralara otomatik cevap gider: "Bu telefonu...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başımız sağolsun Türk Yahudisi kardeşlerim!.. 18 Ocak 2022 | 405 Okunma Lüküs Hayat’la 28 yıl!.. 16 Ocak 2022 | 140 Okunma Kutlarım Mustafa Hocam!.. 15 Ocak 2022 | 549 Okunma Yavuz’dan alınacak dersler... 14 Ocak 2022 | 400 Okunma Peki bize ne oluyor?.. 13 Ocak 2022 | 617 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar