İmdat Cumhurbaşkanım!.. İmdaaaatttt!..

Sayın Cumhurbaşkanım, İşinizin ne kadar yoğun olduğunu en iyi bilenlerdenim, ama bildiğim bir şey daha var.. En basit sorunlar bile ancak siz el atarsanız çözülüyor.. Çaresiz kaldım...

Sayın Cumhurbaşkanım,
İşinizin ne kadar yoğun olduğunu en iyi bilenlerdenim, ama bildiğim bir şey daha var.. En basit sorunlar bile ancak siz el atarsanız çözülüyor.. Çaresiz kaldım, bağışlayın..
Ramazan'ın ilk 2 haftasını içeren "yarı kapanma" konuşmanızı ekrandan izledim. Dünyanın en zor kararlarından birini almak ve açıklamak zorunda kalmanın üzüntüsü gözlerinizden okunuyordu..
Sadece bahşişle geçinen milyonlarca insanı ilgilendiren, kafe, restoran, eğlence yerlerinin kapanması ne demekti, mesela?.
Aslında herkes tüm kapanma beklerken, halkınızdan destek bekleyerek "yarım kapanma"yı denemek zorunda...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Palabıyık ve Kalkavan ne yapacaklardır, sizce?.. 02 Mayıs 2021 | 496 Okunma Kovid’le yolculuğumda bir devre daha bitiyor!.. 01 Mayıs 2021 | 1.099 Okunma Büyük Mustafa, 38 yıl sonra yuvasında!.. 30 Nisan 2021 | 467 Okunma Hastanızı ‘hasta için’ arayın!.. ‘Kendiniz için’ değil!.. 29 Nisan 2021 | 381 Okunma Aşım sayesinde virüsle iyi geçiniyoruz!.. 28 Nisan 2021 | 561 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar