Güzel ülkemden “Güzel” haberler!.

Gazeteden biraz üzgün çıktım, yazılarımı yazıp.. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, başta Alaeddin Yavaşça ve Cemal Reşit Rey'e saygı geceleri, yedi harika konseri, her şey bitmişken, son anda...

Gazeteden biraz üzgün çıktım, yazılarımı yazıp.. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, başta Alaeddin Yavaşça ve Cemal Reşit Rey'e saygı geceleri, yedi harika konseri, her şey bitmişken, son anda, sebep göstermeden iptal etmişti.
"Neden" diye sormuştum yazımda ben de.. Dün okudunuz.
İşte o yazı daha basılmadan, öğleden sonra haberi aldım..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşleri Emine Hanım, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nı (CSO) Cumhurbaşkanlığı Külliyesi içindeki "Beştepe Millet, Kongre ve Kültür Merkezi'nde 18 Ocak Perşembe gecesi (Yani bu gece) Özel Konser'e davet etmişlerdi.
CSO, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Cumhurbaşkanı ve First Lady'nin konuklarına konser verecekti, yani..
Bu nasıl zamanlaması müthiş bir mesajdı.
Bir tarafta her şeye muhalif olmak için çırpınanları düşündüm. "Külliye'de CSO" haberine ne yapacak, ne diyecekler diye..

YAZININ DEVAMI
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Biriken notlarımdan iz düşümler.. 18 Kasım 2018 | 4.880 Okunma Sanata saygısı olmayan lanet olasılar!. 17 Kasım 2018 | 4.281 Okunma Okunsa da işe yaramayacak bir yazı.. 16 Kasım 2018 | 4.188 Okunma Devlet, İstanbul’a inatla ve ısrarla uğramıyor!.. 15 Kasım 2018 | 5.690 Okunma Sporseverlere sahiplenin, Sevgili Fahrettin Altun!. 14 Kasım 2018 | 6.060 Okunma
TÜM YAZILARI