Fatih Hocama rağmen...

Sahaya çıkan takımı görünce, 11 kişinin arasında 4 Türk oyuncu sayınca, hele Kerem ile Halil adlı gençler yan yana olunca ve de dikine ve hızlı oynanan oyuna 15 dakika kadar bakınca, bugünkü yazımın...

Sahaya çıkan takımı görünce, 11 kişinin arasında 4 Türk oyuncu sayınca, hele Kerem ile Halil adlı gençler yan yana olunca ve de dikine ve hızlı oynanan oyuna 15 dakika kadar bakınca, bugünkü yazımın başlığını perşembe gecesi saat sekiz sularında atmıştım bile..
"Teşekkürler Fatih Hocam!."
Ne var ki, giderek fikrim değişti.. Hele ikinci yarıdan itibaren, hele son yarım saatte, öyle şeyler izledim ki, yukarıdaki başlığım ortaya çıktı.
Galatasaray, Lazio'yu "Fatih Terim'le değil, Fatih Terim'e rağmen yendi" çünkü..
Fatih Hocam, gol yemek için Lazio hocasından daha fazla uğraştı inanın..
Galatasaray'ın golünü, Lazio atmıştı, resmen, alenen. Asist yapan Lazio'luydu. Tutup elleriyle içeri atan da, yani golü yapan da..
Kendi kalesine atılan çok gol gördük ama, böylesi inanın Youtube'lara geçecek ve tarih boyu kalacak bir örnektir.
Fatih Hocam, hem de centilmen bir ev sahibi olarak bu ikramın altında kalmak istemiyordu sanki.
Gerçi Fatih Hocam, sahaya gene yengeç futbolu, yani...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
SABAH’ın gururu Uğur Yıldırım ve Büyük Britanya!.. 27 Ekim 2021 | 16 Okunma Puccini, Bolşoy, Murat Karahan, Tosca... Ve Mustafa Kemal!.. 26 Ekim 2021 | 132 Okunma Naum Şalamanov’u bilirsiniz... Peki Majak Toşikyan’ı... 24 Ekim 2021 | 211 Okunma ‘Sezar olmayanlara Sezar hakkı verilmemeli!..’ 23 Ekim 2021 | 226 Okunma Ve Durul kardeşim de gitti!.. 22 Ekim 2021 | 334 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar