Bravo TRT Müzik!.. İşte bu!..

Durup dururken mesajlar yağmaya başladı, cebime.. Aileden.. Kardeşlerden.. Önce Kemal.. Sonra Serpil.. Hatta bana bugüne dek bu konuda tek mesaj atmayan Öcal Ağbimden.. "TRT Müzik'te şu program var, şu gün şu saatte. Haberin...

Durup dururken mesajlar yağmaya başladı, cebime.. Aileden.. Kardeşlerden.. Önce Kemal.. Sonra Serpil.. Hatta bana bugüne dek bu konuda tek mesaj atmayan Öcal Ağbimden..
"TRT Müzik'te şu program var, şu gün şu saatte. Haberin olsun.."
"TRT Müzik'te yeni bir program başladı. Harika.."
"TRT Müzik'te bir yığın yeni program var. Hepsi çok güzel.."
Önce aldırmadım. Çünkü TRT Müzik'ten umudumu kesmiş, açmaz olmuştum. Sabah kahvemi içerkenki gazetemi okuma sırasında ve asıl öğleden sonraki ortalama 3 saatlik okuma saatlerimde TRT Müzik hep açık olurdu.
Evde sessizliği sevmem bir.. Loşluğu sevmem iki.. Hele de okurken. Fonda bir müzik olmalı.. Salon da ışıl ışıl.. Okurken gündüzleri bile iki spot lambası tepemde yanar, öylesi..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Örümceğin Gölgesi... 29 Ocak 2022 | 30 Okunma İstanbul’un sahibi kim?.. 28 Ocak 2022 | 825 Okunma Her yerde kar var!.. 27 Ocak 2022 | 390 Okunma Washington’un kara teslim olduğu gün!.. 26 Ocak 2022 | 677 Okunma Galatasaray’da çözüm, sabır!.. 25 Ocak 2022 | 932 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar