Bravo TRT Müzik!.. İşte bu!..

Durup dururken mesajlar yağmaya başladı, cebime.. Aileden.. Kardeşlerden.. Önce Kemal.. Sonra Serpil.. Hatta bana bugüne dek bu konuda tek mesaj atmayan Öcal Ağbimden.. "TRT Müzik'te şu program var, şu gün şu saatte. Haberin...

Durup dururken mesajlar yağmaya başladı, cebime.. Aileden.. Kardeşlerden.. Önce Kemal.. Sonra Serpil.. Hatta bana bugüne dek bu konuda tek mesaj atmayan Öcal Ağbimden..
"TRT Müzik'te şu program var, şu gün şu saatte. Haberin olsun.."
"TRT Müzik'te yeni bir program başladı. Harika.."
"TRT Müzik'te bir yığın yeni program var. Hepsi çok güzel.."
Önce aldırmadım. Çünkü TRT Müzik'ten umudumu kesmiş, açmaz olmuştum. Sabah kahvemi içerkenki gazetemi okuma sırasında ve asıl öğleden sonraki ortalama 3 saatlik okuma saatlerimde TRT Müzik hep açık olurdu.
Evde sessizliği sevmem bir.. Loşluğu sevmem iki.. Hele de okurken. Fonda bir müzik olmalı.. Salon da ışıl ışıl.. Okurken gündüzleri bile iki spot lambası tepemde yanar, öylesi..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Her şey çok ne olacaktı?.. 25 Eylül 2021 | 231 Okunma Neticeler doğru, Fatih Terim yanlış!.. 24 Eylül 2021 | 722 Okunma ‘Onuncu köy’den bir maç yazısı daha... 23 Eylül 2021 | 813 Okunma Gazetemle mutlu, umutlu sabah!.. 22 Eylül 2021 | 195 Okunma Herkes Beşiktaş’a çalıştı... Sergen hariç... 21 Eylül 2021 | 869 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar