Bravo Işın Çelebi!.. Bravo Yiğit Şardan!..

"Bunlar ne saçma iş, yağmur duasına çıkarız, tamam" dedi. Ne oldu Mevlüt?

Galatasaray'ın yağmur gibi başkan adayları arasında muhteşem bir "İnsan" çıktı.. Işın Çelebi ve.. çekildi!.
Kalan adaylara "tokat" gibi bir ders vererek, "Galatasaraylı olmanın ne olduğunu anlatarak" çekildi.
Gazeteler, çoğu Fatih Terim'in emrindeki Galatasaray muhabiri ve suya sabuna dokunmaktan korkan yazarlar yüzünden, hafta sonunda pek bahis bile etmediler Çelebi'den. Tek sütun haberlerle geçiştirdiler. Konuşmasını Google sayesinde kırk kaynaktan derleyebildim. İşte özeti..
"Pazartesi yapılacak (Dün yapıldı. Bugün spor sayfamızda haberi vardır) adayların renk seçimine katılmayacağım. Karanlık rengi seçmeyeceğim. Özellikle belirtmek isterim ki Galatasaray'dan yararlanmak için değil, Galatasaray'a yarar sağlamak için gelecek insanlara ihtiyacımız vardır. Eğer böyle olmazsa Galatasaray başkanının rengi siyaha döner. Ve tarih bu rengi unutmaz.

.....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bravo Işın Çelebi!.. Bravo Yiğit Şardan!.. 08 Haziran 2021 | 957 Okunma Ozan Önen’den bir hikâye Çiçekli Bulut 06 Haziran 2021 | 185 Okunma Korkunun ecele faydası yok, Şenol Hocam!.. 05 Haziran 2021 | 611 Okunma ‘Sıkıntı yok abi! Cezamız neyse öderiz!..’ 04 Haziran 2021 | 604 Okunma Van’daki çok önemli, ama ‘sessiz’ toplantı!.. 03 Haziran 2021 | 605 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar